Haapsalu, Emmuvere, Lõuka


Läänemaa, Haapsalu

TypeEramud
Tehingu tüüpMüük
Omandivormkinnistu
Sihtotstarvemaatulundusmaa
Üldpind106m2
Krundi pind12,62ha
Maja tüüppalk
Maakler

Silvi Merilo
52 29 958
silvi@aarete.ee

Märksõnadelekter, tööstusvool, vesi, lokaalne kanalisatsioon, ahjuküte, kelder, garaaž, garderoob, pakettaknad, parkett, kamin, kaabel-TV, saun, boiler, mööbli võimalus, profiilplekk katus
Hind€ 95000
Kirjeldus

Väga ilus, renoveeritud talukompleks, Haapsalu lähistel.

Müüa väga kaunilt ning maitsekalt renoveeritud elamu ja 3 abihoonet Haapsalust vaid 10 km kaugusel ja merest 4km kaugusel, väga privaatses ja vaikses asukohas.
Elamu on palkidest, välissein soojustatud, uus puitvooder. Katusekate profiil-plekk. Majal on uued põrandad ning 3x klaasiga puit-pakettaknad. Elamus 2 tuba, köök, WC-duširuum (lisaks elektrikerisega väike leiliruum), esik ja koda. Maja lõunaküljel kaetud puitpõrandaga terrass, uksega elutoast. Põhjaküljel välitrepp katusekorrusele (võimalus välja ehitada maja II korrus). Majja on toodud vee- ning kanalisatsioonitrassid, soe vesi elektriboileriga. Kaev on väga hea veega šahtkaev. Kütteks on majas 2 ahju, pliit soemüüriga ning WC-duširuumis elektri-põrandaküte.
Laut-küün on palkidest plekk- ja eterniitkattega katusega suur hoone (246m2), mis on kasutusel garaaži ning töökojana. Palgid on puhastatud ja immutatud kaitsevahendiga.
Saunas asuvad kaminaga puhketuba, riietusruum, pesuruum ning leiliruum (28m2). Saunamaja lõunaküljel on suur tiik, milleni viib saunast mugav laudtee.
Ait-kuur (41m2) paikneb sissesõidutee ääres ning hoones on suvetuba (köetav, ruumis on uus ahi) ja avatud varjualune.
Kõik hooned on korralikud ning olnud pidevalt kasutuses ning jooksvalt remonditud/renoveeritud.

Hooned paiknevad õueala piiril, ning nende vahele moodustub avar taluõu. Hoonete vahel paekividest jalgteed, kogu õueala on hooldatud – palju lilli, ilupuid ning viljapuid. Kinnistu koosseisus olevale metsamaale (8,31ha) on koostatud metsamajanduskava, kasvava metsa tagavara 1864tm. Raiet ei ole tehtud. Valdavalt on tegemist küpse kaasikuga. Rohumaa 3,57ha, on deklareeritud PRIA-s pindalatoetuste saamiseks.

Ideaalne elamu nooremale perele Haapsalu lähistel elamiseks!

Katastriüksused67405:003:0550