Haapsalu, Herjava, Haava 10


Läänemaa, Haapsalu, Haava, 10

TypeSuvilad
Tehingu tüüpMüük
Omandivormkinnistu
Sihtotstarveelamumaa
Üldpind43m2
Krundi pind827m2
Maja tüüppuu
Korruseid1
Maakler

Silvi Merilo
52 29 958
silvi@aarete.ee

Märksõnadelekter, tööstusvool, vesi, lokaalne kanalisatsioon, elektriküte, pakettaknad, mööbli võimalus
Hind€ 28000
Kirjeldus

Mugav ja privaatne suvemaja Haapsalu linna lähedal.

ASUKOHT
Suvila paikneb endise Silma suvilarajooni serval, vaikse tupiktänava lõpus. Teisel pool tänavat metsamaa. Naabruses nii aastaringseks elamiseks ümber ehitatud majad, kui ka suvemajad, mida külastatakse vaid suvekuudel. Piirkonnas väga sõbralikud ja abivalmis naabrid.
Haapsalu kesklinn vaid 8km kaugusel, kuhu on väga mõnus liikuda ka mööda kergliiklusteed. 800m kaugusel ühistranspordi peatus – tihe bussiühendus Haapsalu kesklinnaga.

PLANEERING
2016.a. ehitatud suvemaja paikneb krundi põhjapiiril. Hoone on küll väike, kuid praktilise lahendusega ja rahuldab kõik nõudmised, mis suvel looduses elamiseks vajalik. Majakese lõunaküljel, kogu hoone pikkuses, suur kestvuspuidust põrandaga terrass. Jahedamate ning vihmaste ilmade tarvis on üks osa terrassist katuse ja tuulevarjuks olevate kergete seintega kujundatud mõnusaks puhkenurgaks.
Majas paikneb suur tuba kööginurga ja magamisruumi osaga. Eraldi uksega terrassilt on ruumikas panipaik aiatööriistade ja muruniitja tarvis. Terrassi läänepoolses otsas on kaasaegsetele nõudmistele vastav kuivkäimla.
Suvila on puitkarkassil OSB plaatidest ehitis – nii laes, kui ka seinte vahel kivivillast soojustus.

KOMMUNIKATSIOONID
Kinnistul on olemas liitumine elektrivõrguga, tööstusvool 3x16A. Veevarustus nelja suvila ühiselt rajatud puurkaevust. Kuna maja on kasutuses suvekuudel, ei ole hoonesse veevarustust sisse toodud.
Kütteks soovi korral elektriradiaatorid.

KRUNT
Kinnistu on piiratud võrkaiaga. Põhjaküljel lukustatav värav. Aia eest on väga hästi hoolitsetud – hooldatud muru, palju erinevaid kandeealisi viljapuid – õuna-, ploomi-, kirsi- ja pirnipuud. Lisaks erinevad marjapõõsad, millelt on suve teises pooles mõnus värskeid marju suhu panna.
Krundil on alustatud laste mängumaja rajamist, mis on jäänud pooleli.
Aed on piiratud hekkide ja naabrite poolt kõrgete lillepuhmastega, mis muudab õueala suvel privaatseks ja võõraste pilkude eest varjatuks. Samas on alati võimalus toredate naabritega üle aia juttu puhuda ja vajadusel soola laenata….

Väga mõnus ja hubane suvemaja krundi hinnaga – sobiv nii üksikule vanemale inimese, kui ka perele!

Katastriüksused67401:010:0140