Haapsalu, Jalaka 5


Läänemaa, Haapsalu, Jalaka tänav, 5

Type2-toaline
Tehingu tüüpMüük
Omandivormkorteriomand
Sihtotstarveelamumaa
Üldpind47,8m2
Maja tüüppaneel
Korruseid3
Korrus2
Maakler

Silvi Merilo
52 29 958
silvi@aarete.ee

Märksõnadelekter, vesi, üldkanalisatsioon, keskküte, turvauks, trepikoda lukus, kelder, pakettaknad, parkett, telefon, kaabel-TV, dušš, mööbli võimalus, sileplekk katus
Hind€ 42000
Kirjeldus

Kesklinnas, vaikses elamute piirkonnas müüa renoveeritud, avar 2-toaline korter.

Korteril on muudetud planeering – elutuba ja köök avataud planeeringuga, kuid eraldatud väikese vaheseinaga. Korter paikneb läbi maja, köögi ning elutoa aknad avanevad hommikupäikesele, magamistuba on õhtupoolne. Duširuum ja WC on kokku ehitatud.
Korter on kaasaegselt renoveeritud 2015.a. Kõik uued kommunikatsioonid, uued pakettaknad ja profiiluksed, tubades parkett, WC-duširuumis keraamiline plaat. Hind sisaldab väga korralikku integreeritud köögimööblit. Viimistluses on kasutatud neutraalseid värve ning maitsekalt sisustatud korterisse jääb soovi korral sisse ka osa mööblist.

Korterelamu fassaad on 2019.a. soojustatud ja viimistlus uuendatud, uus katus, renoveeritud on maja küttesõlm, vahetatud püstakute veetorustik. Planeeritud lähiajal kanalisatsiooni püstakute vahetus. Trepikojad värskelt remonditud.

Soodsa hinnaga väga ilus, hubane ning väga soe korter heal korrusel. Mõistlikud kommunaalkulud, mis algaval aastal vähenevad soojustatud maja soodsamate küttekulude näol.

Katastriüksused18301:010:1210