Haapsalu, Mägari, Madise


Läänemaa, Haapsalu

TypeEramud
Tehingu tüüpMüük
Omandivormkinnistu
Sihtotstarveelamumaa
Üldpind85m2
Krundi pind3500m2
Maja tüüpkivi
Korruseid2
Maakler

Silvi Merilo
52 29 958
silvi@aarete.ee

Märksõnadelekter, tööstusvool, vesi, lokaalne kanalisatsioon, keskküte, garaaž, rõdu, garderoob, pakettaknad, parkett, dušš, boiler, mööbli võimalus, profiilplekk katus
Hind€ 72000
Kirjeldus

Väga heas korras elamu Haapsalu lähistel.

Müüa 2017.a. täielikult renoveeritud väike elamu. Maja allosas on säilitatud ilusad maakividest tahutud seinad. Maja ülemine osa puitsõrestikul, kaasaegselt soojustatud.
Maja I korrusel avatud planeeringuga elutuba-köök-esik, magamistuba, WC-duširuum ja eeskoda. Esikus mahukas ja praktiline peegel-lükandustega garderoob, magamistoas samuti ruumikas lükandustega garderoobikapp. II korrusel läbi maja suur tuba ja WC. Sissepääs II korrusele maja põhjaküljel asuvalt välistrepilt. Elamul on uued pakettaknad, katusekorrusel katuseaknad. Soojustatud põrandad ja seinad. Maja lõunaküljel avar kestvuspuidus põrandaga terrass.
Olemas tööstusvool (16A), vesi oma puurkaevust, soe vesi elektriboileriga. Kanalisatsiooniks uus septik+imbväljak. Kütteks kaasaegne ja ökonoomne õhk-vesi keskküttekatel, soojakandjateks radiaatorid.
Lisaks paikneb kinnistul kahekohaline garaaž-kuur ja väike kuur-panipaik.
Krunt piirneb läänest Haapsalu-Asuküla mustkattega maanteega, teistel külgedel hoonestatud kinnistud. Hetkel on kinnistu jagamine pooleli, müüakse krunt suurusega ca. 3500m2 (plaanil märgitud punase joonega). Krundi piirdeks puitaed, tee äärde istutatud elupuu hekk, idapiiril noored männid. Krundil hooldatud muru ja ilupuud.
Maja kasutusloa dokumendid menetlemisel.
Väga hea asukoht – Haapsalu linn vaid 4km, 30m kaugusel bussipeatus. Maja on väike ja mugav- eriti sobib vanematele inimestele. Majas on olemas kõik vajalik ning kogu viimistlus on maitsekas ja väga heas seisus. Külalistele ja külas käivatele lastele olemas II korrusel oma tuba!

Katastriüksused67401:002:0342