Haapsalu, Mägari, Männi


Läänemaa, Haapsalu

Type2-toaline
Tehingu tüüpMüük
Omandivormkorteriomand
Sihtotstarveelamumaa
Üldpind49,2m2
Maja tüüpkivi
Korruseid2
Korrus1
Maakler

Silvi Merilo
52 29 958
silvi@aarete.ee

Märksõnadelekter, vesi, üldkanalisatsioon, ahjuküte, kaminaküte, kelder, garderoob, pakettaknad, parkett, kaabel-TV, dušš, vann, boiler, eterniitkatus
Hind€ 15000
Kirjeldus

Ahiküttega hubane korter Haapsalu lähistel!

PLANEERING
Korter on maja otsapealne ning paikneb läbi maja. Elutuba on päikesepoolse aknaga, magamistuppa paistab õhtupäike ja köögi ning pesuruumi aken on põhjaküljel.
Elutoast läbi minnes pääseb magamistuppa, köök on avar, ruumikas WC-vannituba on koos.

VIIMISTLUS
Korteris on tehtud jooksvalt remonttöid. Viimane remont 2016.a. kui vahetati välja kogu korteris elektrijuhtmed ning laoti uus pliit ja soemüür. Vahetatud on korteri vee- ja kanalisatsioonitorustik. Korteril on uued pakettaknad, tubades põrandatel parkett. WC-duširuumis on seintes kipsplaat – viimistlustööd on lõpetamata – lõppviimistluse saab ostja teha vastavalt oma maitsele.

ASUKOHT
Mägari küla paikneb Haapsalu linnast vaid 4km kaugusel. Küla läbib asfaltkattega tee, maja ees on bussipeatus. Maja ümbritseb suur hooldatud krunt, kus asub korterelamut teenindav pumbamaja.

KOMMUNAALID
Veevarustus maja oma kaevust, kanalisatsioon lokaalsesse kogumiskaevu (2017.a. rajatud biopuhasti). Soe vesi elektriboileriga. Kütteks elutoas asuv kamin-ahi ja köögis soemüüriga pliit (soemüüri teine külg kütab WC-vannituba). Korteril väga odavad kommunaalmaksed. Maja haldusteenus 10eur/kuu. Vee (ca. 30senti/kuus) ja prügiveo eest tasub iga korteriomanik eraldi.
Korterelamu on ehitatud 1960-ndate alguses ning on silikaatkividest, eterniitkatusega hoone. Maja keldrikorrusel on korterite kasutuses olevad panipaigad.
Trepikojad on puhtad, kuid vajavad uut viimistlust. Maja välisuksed puidust.

Tule tutvuma ja tee oma pakkumine!