Haapsalu, Mägari, Valli


Läänemaa, Haapsalu

TypeEramud
Tehingu tüüpMüük
Omandivormkinnistu
Sihtotstarveelamumaa
Üldpind135m2
Krundi pind3068m2
Maja tüüpkivi
Korruseid2
Maakler

Silvi Merilo
52 29 958
silvi@aarete.ee

Märksõnadelekter, tööstusvool, vesi, lokaalne kanalisatsioon, keskküte, ahjuküte, kaminaküte, kelder, garaaž, garderoob, pakettaknad, parkett, kamin, telefon, kaabel-TV, dušš, WC-vannituba eraldi, vann, saun, boiler, mööbli võimalus, profiilplekk katus
Hind€ 65000
Kirjeldus

Müüa korralik elamu Haapsalu lähistel.

ASUKOHT: Haapsalu linnast vaid 5km kaugusel asuv heas korras elamu. Piirkond on tiheasustusega, kus on valdavalt uued elamud. Krunt piirneb põhjast asfaltkattega Haapsalu-Asuküla maanteega, teistel külgedel hoonestatud (üksikelamud) kinnistud. Ühistranspordi peatus 100m.

HOONESTUS JA PLANEERING
Krundil paiknevad elamu ning majandushoone – kahekohaline garaaž, laut (kanala), kuur (mille ühes küljes on suvine lehtla-katusealune), puukuur ja kelder. Rajatistest on kinnistul kasvuhoone ja tiik purskkaevuga.

Elamu on ehitatud 2002.a. väikeplokkidest, kaasaegse soojustusega, viimistletud laudise ja terrasiit-krohv plaatidega. Profiilplekk-kattega katus (katusekorruse ehitus pooleli, osaliselt soojustatud). Majas on suur köök-söögituba, elutuba, 2 magamistuba, 2 esikut (õuelt ning verandalt), vannituba, WC, saunaruumid (leili- pesu- ja riietusruum) veranda, panipaik ja katlaruum. Maja lõunaküljel, sissepääsu ees katusega varjualune/puhkekoht. Maja on heas seisukorras ja varustatud kaasaegsete kommunikatsioonidega. Elamu 2 sissepääsu võimaldavad maja kasutada ka kahel perel.

Majandushoone (72,2m2) on osaliselt väikeplokkidest, osaliselt puitsõrestikul mitme funktsiooniga ehitis. Hoone elamupoolses osas on lehtla, kelder ning puukuur/panipaik, kaugemas osas garaaž, kanala ning lisaks katusealune küttepuudele.

Krundil on palju viljapuid ja marjapõõsaid, aed on hooldatud – palju erinevaid noori viljapuid ja marjapõõsaid, suur kasvuhoone, tiik purskkaevuga, mille kaldal lilled ja ilutaimed. Maja ümber on istutatud palju roose. Õuela on piiratud võrkaiaga.

TEHNOSÜSTEEMID: Elamu veevarustus on tsentraalne, soe vesi kahesüsteemne – keskküttekatla baasil ja elektriboileriga. Oma lokaalne kanalisatsioon (imbsüsteem). Elamus on kaasaegsed elektrijuhtmed, tööstusvool (20A).
Maja kütab oma ökonoomne tahkel küttel keskküttekatel (soojakandjaks radiaatorid). Lisaks on köök-söögitoas kamin-ahi, mille juures on talvekuudel hubane istuda. Kamina soojus salvestub ka massiivses ahju osas. Saunas puiduküttel keris.

Majja jääb soovi korral sisse mööbel, abihoonetesse ehitusmaterjalid ja küttepuud.
Elamule on väljastatud kasutusluba 2005.a. ja koostatud on eksperthinnang.

Katastriüksused67401:002:0711