Haapsalu, Pargi 5


Läänemaa, Haapsalu, Pargi, 5

Type3-toaline
Tehingu tüüpMüük
Omandivormkorteriomand
Sihtotstarveelamumaa
Üldpind68,0m2
Maja tüüpkivi
Korruseid2
Korrus1
Maakler

Silvi Merilo
52 29 958
silvi@aarete.ee

Märksõnadelekter, vesi, üldkanalisatsioon, elektriküte, trepikoda lukus, kelder, garderoob, telefon, kaabel-TV, dušš, WC-vannituba eraldi, vann, boiler, mööbli võimalus
Hind€ 32200
Kirjeldus

SOODSA HINNA JA MADALATE KOMMUNAALKULUDEGA KORTER!

PLANEERING Väga hea ja praktilise planeeringuga avar korter. Kõik ruumid on eraldi sissepääsudega esikust. Elutoa ja köögi aknad avanevad õhtupäikesele ning kahest väiksemast toast näeb päikesetõusu. Avaras esikus paikneb mahukas sisseehitatud garderoobikapp, mis rahuldab kõik vajadused panipaiga järele. Köök on ruumikas, kuhu on mugav paigutada ka söögitoa nurk. WC ja duširuum on eraldi, mis on eriti mugav ja praktiline pereinimestele. Korter asub maja sisemisel poolel.

SEISUKORD Korteri kahes magamistoas on tehtud sanitaarremont. Korter on puhas ja korralik. Aknad on puidust (renoveeritud), põrandatel värvitud puitlaastplaat, sanitaarruumides on uus torustik. Kokkuleppel on osaliselt võimalik sisse jätta korteris olev heas korras mööbel. Integreeritud köögikapid sisalduvad müügihinnas. Soe vesi elektriboileriga. Korteris on elektriküte, võimalik paigaldada õhk-soojuspump, mis annab tuntava kokkuhoiu küttekuludelt.
Korteris olemas ka korstnajalg, mis võimaldab ehitada ahju või kamina.

ELAMU 1979.a. ehitatud majas tugev korteriühistu, madalad kommunaalkulud. Väike, 8-korteriga ja kahe trepikojaga elamu. Maja otsaseinad on soojustatud, renoveeritud katus ja 2016.a. trepikoja püstakute torustikud. Trepikoja ees 4 korteri peale ühine rõdu. Korteri juurde kuulub ka keldriboks. Maja ees asfaltkattega parkla.

ASUKOHT Haapsalu äärelinnas paiknev elurajoon on turul väga hinnatud oma vaikuse ja turvalisusega. 200m kaugusel bussijaam – väga tihe ühistranspordi ühendus 1,5km kaugusel asuva Haapsalu kesklinnaga. Krunti piirab metsatukk, elamu paikneb tupiktänava lõpus, privaatses asukohas. Piirkonnas korterelamud, eramud ja kaunis ning hooldatud haljastus.

,