Haapsalu, Sadama 4


Läänemaa, Haapsalu, Sadama, 4

Type2-toaline
Tehingu tüüpMüük
Omandivormkorteriomand
Sihtotstarveelamumaa
Üldpind29,7m2
Krundi pind1171m2
Maja tüüppalk
Korruseid2
Korrus1
1
Maakler
Silvi_Merilo

Silvi Merilo
52 29 958
silvi@aarete.ee

Märksõnadelekter, vesi, üldkanalisatsioon, ahjuküte, trepikoda lukus, pakettaknad, telefon, kaabel-TV, WC-vannituba eraldi, sileplekk katus
Hind€ 24000
Kirjeldus

Haapsalu vanalinnas, mere lähedal, müüa väike 2-toaline ahiküttega korter.

ASUKOHT
Korterelamu (8 korteriga) asub Sadama tänava ääres, vaid 45m kaugusel Väikesest Viigist ja promenaadi jalutusteest.
Müüdav korter paikneb maja hoovipoolses osas, kus on privaatne ja vaikne siseõu. Õueala ümbritseb korterelamu ühiskasutuses olevad kuurid ja naaberelamu tagakülg, lisaks on majade vahel avar muruplats. Suur krunt paikneb Sadama ja Suur-Lossi tänava vahelisel alal. Krundi hoovialal võimalik autodega parkida – sissesõit Suur-Lossi tänavalt.
Naabruses asuvad Laine sanatoorium, taastusravihaigla ja sanatoorne internaatkool. Vanalinn ja kohvikute tänav vaid 300m. Kesklinn ja kaubanduskeskused ca. 1km.

VIIMISTLUS JA TEHNOSÜSTEEMID
Korteril uus täispuidust tahveluks, kõik põrandad uued (2005, kuna jaanuaritormis said kogu maja I korruse põrandad kannatada). Köögis soojustatud betoonpõrand kaetud keraamilise plaadiga. Tubades lakitud naturaalne laudis. Seintes kipsplaat (välisseintes soojustus), viimistluseks tapeet ja värv. Korteril 2x pakettaknad plastraamis (2001).
Korteris on uued elektrijuhtmed, kütteks uus metallsüdamikuga kamin-ahi punastest tellistest soemüüriga.
Korterelamus tegus ühistu – maja on palkidest (alumised palgid vahetatud), fassaadipoolne osa on renoveeritud, majal uued välisuksed, torustikud uued (2013) – kogutakse remondifondi maja korrastamiseks (1eur/m2). Elamu ühiskasutuses koridorid vajavad remonti.

PLANEERING
Korter paikneb maja hoovipoolses osas, sissepääs nii hoovilt, kui ka tänavalt. Planeering on piki maja – korterisse sisse astudes satud esmalt kööki, seejärel elutuppa ning edasi eraldi olevasse magamistuppa. WC on köögi seina taga, eraldi uksega esikust. Korteris puudub pesemisvõimalus.

Väga heas asukohas madalate kommunaalkuludega korter suvituseks või aastaringseks elamiseks!

Katastriüksused18301:004:0003