Haapsalu, Suur-Liiva 15


Läänemaa, Haapsalu, Suur-Liiva, 15

Type2-toaline
Tehingu tüüpMüük
Omandivormkorteriomand
Sihtotstarveelamumaa
Üldpind66,7m2
Maja tüüpkivi
Korruseid3
Korrus2
1a
Maakler
Silvi_Merilo

Silvi Merilo
52 29 958
silvi@aarete.ee

Märksõnadelekter, vesi, üldkanalisatsioon, keskküte, turvauks, trepikoda lukus, kelder, rõdu, garderoob, pakettaknad, parkett, telefon, kaabel-TV, dušš, mööbli võimalus
Hind€ 99000
Kirjeldus

Haapsalu vanalinnas, mereäärses majas müüa kauni merevaatega 2-toaline korter.

PLANEERING:
Haapsalu 2-toalistest tüüpkorteritest eristuva avara planeeringuga korter on praktiliste ning mugavate proportsioonidega, enim on seda näha liigendatud ja avara avatud planeeringuga elutoa-köögi-esiku näol. Korteri kõikides tubades põrandani suured aknad ja rõdule avanevad klaasuksed. Suur, lõuna- ja õhtupäiksele avanev rõdu on arvestatav lisaväärtus, mis jätab korterist avara ja valgusküllase mulje, mida Haapsalu korterites ei kohta! Esikus ja magamistoas ruumikad peegelustega garderoobikapid (sisse jäävad gaderoobide korvsüsteemid).

Avatud elutuba-köök võimaldab tänu oma proportsioonidele väga erinevaid sisustuslahendusi, ruumi avardab kogu seina laiuses õhtupäikesele avanevad aknad ja rõdu. Avatud köök on käepärane ja praktiline, kuid paikneb piisavalt eraldi. Köögis olemas (sisaldub korteri hinnas) kõik vajalik integreeritud tehnika (külmik, küpsetusahi, nõudepesumasin, pliit) koos kvaliteetse ja väga heas korras köögimööbliga.
Suur duširuum ja WC on koos, dušinurk paikneb privaatsed nišis, mis jätab ülejäänud pinna kasutuseks palju võimalusi – ruumis paikneb ka pesumasin ja kuivati.

Magamistuba on avar ning praktilise ristküliku-kujulise planeeringuga – seeläbi on võimalik see väga erinevate lahendustega praktiliselt sisustada. Toa ühes seinas, kogu seina laiuses, mahukas garderoobikapp, mis on organiseeritud praktiliste riiulisüsteemide ja korvidega.
Ka esikus, kogu seina ulatuses, maast laeni peegelustega suur garderoob, kuhu võimalus paigutada kõik vajalik – alates riietest, lõpetades harrastusteks ja hobideks vajalike esemetega. Esiku peegelpinnad jätavad esikust avara ja valge mulje ja muudavad selle ruumiosa visuaalselt suuremaks.

Korter paikneb turul väga nõutud maja merepoolses osas, suur rõdu (15,8m2) vaatega merele ja päikeseloojangule. Rõdule jääb kvaliteetne mööbel, kus on mugav pere ja sõpradega kauneid suveõhtuid veeta ja päikeseloojangut ning merevaadet nautida.

Korteri juurde kuulub ka maja keldrikorrusel asuv lukustatava uksega panipaik. Sinna on võimalus paigutada jalgrattaid või muid suuremaid esemeid või tööriistu. Panipaik on turvaline.
Samuti sisaldab hind korteri akende all hoovis paiknevat individuaalset parkimiskohta.

VIIMISTLUS
Maitseka ja rahuliku sisekujundusega korteris on kasutatud pehmeid ja pastelseid värviskeeme. Köögi tagaseina katab metalliläikeline, mööbliga harmoneeruv paneel, toa seintel värv, WC-duširuumis naturaalsetes toonides keraamilised plaadid.
Tubade põrandatel korralik naturaalne tammeparkett, sanitaarruumis keraamiline plaat ja põrandaküte.
Korteri viimistlus on väga heas korras võimaldab kerget sissekolimist ilma lisainvesteeringuteta.

ÜLALPIDAMISKULUD
Korteri ülalpidamiskulud on mõistlikud, ulatudes talviti kuni ca 130€/kuus ning langedes suviti suurusjärku ca 72€/kuus. Korteris on tsentraalne keskküte, reguleeritavad radiaatorid võimaldavad kulude märgatava kokkuhoiu. Soe ja külm vesi on tsentraalsed.
Korteri kommunaalkulusid arvestatakse köetava pinna põhjal, milleks on 66,7m2.
Eelnimetatud kulud sõltuvad individuaalsest vee- ja elektritarbimisest. Kõik loendid on automaatsed ja omanikule ei ole vajadust meeles pidada näitude teatamise tähtaegu.

KORTERELAMU
2006. aastal ehitatud korterelamu on väga heas korras, puhas ning meeldivate naabritega.
Maja haldab korteriühistu.
Maja küttesüsteem on ühendatud Haapsalu Soojus tsentraalsesse võrku, majal on oma soojasõlm. Maja on kaasaegsete normide järgi soojustatud, korterid on soojad ning ülalpidamiskulud tõestatavalt madalad.
Korterelamu trepikodade planeering on omapärane ja kordumatu – sisenedes leiab maja keskel paikneva talveaia, kus kasvavad rohelised taimed. Koridoride põrandad ja trepid on viimistletud vastupidava ja kulumiskindla erkpunase polümeerkattega.
Kolmekordses korterelamus on 35 korterit, mis tagab maja turvalisuse ning KÜ toimimise. Krundi tänavapoolses osas ja lääneküljel on elanikele individuaalsed parkimiskohad.
Elamu keldrikorrusel, eraldi sissepääsuga hoovist, on ruumikad keldriboksid igale korterile.
Majal on oma mererand, elamu ning mere vahel on hooldatud haljastus, jalgrajad ja istepingid.

ASUKOHT
Väike-Liiva 15 korterelamu paikneb vanalinnas, Eeslahe ääres, piirkonna on hoonestuses domineerivad Haapsalu romantilisele vanalinnale omased väikesed vanalinna korterelamud, uued väikesed korterelamud ja valdavalt kõrgema klassi eramutest koosnev elupiirkond. Läheduses on Väikese-Viigi ujumisrand, Kuursaal, vanalinna kohvikutega ääristatud tänavad. 200m kaugusel asub ühistranspordi peatus. Väike-Liiva tänava algusest algab puhkajate seas populaarne ja armastatud mereäärne jalutuskoht – Promenaad mis kulgeb ümber Eeslahe kuni Paralepa rannani.
Läheduses olemas eralasteaed, Haapsalu algkool ja gümnaasium, mille kompleksis on spordihoone laialdaste sportimisvõimalustega.

Korterelamu on turul väga nõutud keskmisest suuremate võimalustega puhkajate seas.

Väga ilus korter oma mererannaga elamus, soliidses ja hinnatud elamupiirkonnas! Sobilik korter merevaateid, rahu ja vaikust hindavatele inimestele!

Tule tutvuma ja tee oma pakkumine!