Haapsalu, Suure-Ahli, Hindreko


Läänemaa, Haapsalu

TypeEramud
Tehingu tüüpMüük
Omandivormkinnistu
Sihtotstarvemaatulundusmaa
Üldpind147,4m2
Krundi pind33700m2
Maja tüüppalk
Korruseid1
Maakler

Silvi Merilo
52 29 958
silvi@aarete.ee

Märksõnadelekter, tööstusvool, vesi, lokaalne kanalisatsioon, ahjuküte, kelder, garaaž, pakettaknad, dušš, saun, eterniitkatus
Hind€ 50000
Kirjeldus

Rehielamu mere ja linna lähedal.

HOONED
Elamu on Lääne-Eestile tüüpiline pikk rehehoone. Maja ühes osas 3 tuba, köök, sahver, esik ja koda. Sissepääsud eluruumidesse maja mõlemalt küljelt. Maja keskosas, eraldi sissepääsuga õuelt paiknevad saunaruumid. Elamu teises otsas on suur rehealune ja laudaruumid, mis on kohandatud garaažiks ja töötoaks. Hoones on tehtud jooksvalt remonti. Lõpetamisel on uue pliidi soemüüri ehitus. Paigaldatud on uued pakettaknad. Elamusse on sisse toodud vesi (oma puurkaev)ja kanalisatsioon. Elektrijuhtmed on valdavalt uued, tööstusvool, elektri võimsus 25A. Kütteks pliit ja 2 ahju.
Maja eluruumide poolne osa on palkidest ehitis, viimistluseks laudis. Lauda ja rehealuse osa paekividest, katus eterniit (vana).
Kinnistul paikneb ka korralik maakividest kelder, mille eesosas on suur garaaž/panipaik.
Juurdepääs kinnistule avalikult kasutatavalt teelt.

KINNISTU
Hoonestus paikneb kinnistu lääneosas. Maja ümber haljastuses suured põlispuud, põhjapiiril suured kuused. Maja ees avar muruplats, elamust lõunas hooldatud aiamaa ja lilled. Kinnistu idaosas vana, kolhoosiaegne õunapuuaed. Kaugus Haapsalu linnast 10km, meri ja Topu kalasadam 3km. Lähim ühistranspordi peatus 1km.

Katastriüksused67401:006:0059