Haapsalu, Suure-Ahli, Vaino


Läänemaa, Haapsalu

TypeEramud
Tehingu tüüpMüük
Omandivormkinnistu
Sihtotstarveelamumaa
Üldpind122m2
Krundi pind4101m2
Maja tüüpkivi
Korruseid2
Maakler

Silvi Merilo
52 29 958
silvi@aarete.ee

Märksõnadelekter, tööstusvool, vesi, lokaalne kanalisatsioon, ahjuküte, kelder, rõdu, garderoob, parkett, kaabel-TV, dušš, boiler, mööbli võimalus, eterniitkatus
Hind€ 75000
Kirjeldus

Heas korras kivimaja Haapsalu linna lähedal.

MAJA
Elamu on ehitatud 1992.a. väikeplokkidest, välisviimistluseks krohv. Välisseinad on soojustatud. Majas on tehtud uus siseviimistlus 2015.a. Paigaldatud uued põrandad (soojustatud, betoonil, parkett ja laudis), soojustatud katuslagi, samuti II korruse seinad. II korruse ühes toas viimistlustööd lõpetamata. Maja kütteks ahi, pliit soemüüriga ning õhk-soojuspump. Elektrisüsteem uuendatud 2016.a. (3x16A). Kinnistul oma puurkaev (2015.a., 24m), maja keldris hüdrofor. Kanalisatsioon lokaalne, septikuga.

PLANEERING
Elamu I korrusel asub avar, kõrge katuslaega aatriumiga elutuba-trepihall. Trepihalli ees lisaks esik sissepääsuga elamusse, sissepääsu ees – maja lõuna- ja lääneküljel suur puitpõrandaga kaetud terrass. Eraldi ustega elutoast paiknevad magamistuba ja köök. Suure köögi ühes osas on söögitoa osa, puuküttel pliidi ning töötasapinnaga köögikappidega. Teises osas paikneb väike esiku osa, millest uksed ruumikasse panipaika (projektis algselt ette nähtud saunaruum) ning WC-duširuumi, lisaks on eraldi väljapääs maja lääneküljel asuvale terrassile. Köögi all paikneb keldrikorruse osa, mida on võimalik kasutada jaheda ruumina/panipaigana. Maja II korrusel 2 tuba – suur, läbi maja planeeringuga tuba-trpihall, millest avaneb uks elamu idaküljel paiknevale rõdule ning üks tuba eraldi uksega.

KRUNT JA ASUKOHT
Kinnistu on hea ja kompaktse kujuga, mille keskosas paikneb elamu. Projekti põhjal on võimalik elamu juurde rajada veel garaaž. Õueala on hooldatud – muru, ilupuud, lilled ja tarbeaed väikese kasvuhoonega. Krundi idapiiril puukuur, maja kõrval pumbamaja. Kinnistu on sissesõidutee poolt piiritletud kiviaiaga. Krundi lõunaosas lehtpuumets, krundi piiril suured lehtpuud. Privaatne ja vaikne asukoht küla serval. Väga hea juurdepääs avalikult kasutatavalt teelt- Rohuküla-Ahli asfalttee 200m, ühistranspordi peatus 300m, meri 3km, Topu kalasadam 4km, Haapsalu linn 8km.

Väga korralik elamu ilusa loodusega, privaatses asukohas mere lähedal.

Katastriüksused67401:006:0207