Haapsalu, Uuemõisa, Ploomi 30


Läänemaa, Haapsalu, Ploomi, 30

TypeEramud
Tehingu tüüpMüük
Omandivormkinnistu
Sihtotstarveelamumaa
Üldpind139m2
Krundi pind666m2
Maja tüüpkivi
Korruseid2
Maakler

Silvi Merilo
52 29 958
silvi@aarete.ee

Märksõnadelekter, vesi, üldkanalisatsioon, keskküte, elektriküte, signalisatsioon, turvauks, kelder, garaaž, rõdu, garderoob, pakettaknad, parkett, telefon, kaabel-TV, dušš, WC-vannituba eraldi, saun, boiler, onduline katus
Hind€ 95000
Kirjeldus

ASUKOHT
Ridaelamu boks paikneb Haapsalu vaikses äärelinnas, eramute ja ridaelamute rajoonis, metsa serval.
Läheduses on ühistranspordi peatus, kauplused, kool ja lasteaed. Kinnistu koosneb kahest katastriüksusest, millest ühel paikneb hoonestus. teisel pool tänavat asuval katastriüksusel, mis piirnev metsaga, on hooldatud iluaed koos viljapuude ja ilupõõsastega ning puhkenurk. Maatükil on mõnus suvel grillida ning veeta privaatset aega looduses.
Uuemõisa alevikku ühendab Haapsalu kesklinnaga turvaline kergliiklustee, mis kulgeb lisaks mitme kilomeetri ulatuses ka Tallinna sunnas ning kus inimesed armastavad jalutada ning sportida.

PLANEERING
Sissepääs elamu idaküljelt, kojast pääsud eluruumidesse, garaaži ning keldrikorrusele.
I korrusel suur esik, elutuba (elutoast trepp II korrusele), väike kontorituba, avar köök, millest avaneb uks maja lääneküljel paiknevale kestvuspuidust põrandaga kahele terrassile. Esikus paikneb ka eraldi uksega WC. II korrusel esik-trepihall ning eraldi 3 magamistuba (ühe toa ees õhtupäikesele avanev rõdu) ja saunaruumid – suur duširuumi-WC, panipaik ja leiliruum.

SEISUKORD
Kõik ruumid on täielikult renoveeritud 2007.a., kommunikatsioonid kaasaegsed. Seinad seestpoolt ja II korruse laed soojustatud. Tsentraalne keskküte (uus küttesüsteem ja oma soojaarvesti) – I korrusel põrandaküte II korrusel radiaatorid, WC-duširuumis ja esikus elektripõrandaküte. Soe vesi elektriboileriga. Saunas elektrikeris, võimalus paigaldada ka puiduküttel keris. Ridaelamu välisviimistlus uuendatud – kestvatest kärgkatte plaatidest uus katus, uus kestvuspuidust terrass, välistrepp viimistletud graniitplaatidega. Elekter 3x25A. Paigaldatud valvesüsteem.

Katastriüksused67401:009:0060
67401:009:0061