Haapsalu, Väike-Liiva 5a BRONEERITUD


Läänemaa, Haapsalu, Väike-Liiva, 5a

TypeEramud
Tehingu tüüpMüük
Omandivormkorteriomand
Sihtotstarveelamumaa
Üldpind50m2
Krundi pind1318m2
Maja tüüppalk
Korruseid1
Maakler

Silvi Merilo
52 29 958
silvi@aarete.ee

Märksõnadelekter, vesi, üldkanalisatsioon, ahjuküte, pakettaknad, telefon, kaabel-TV, dušš, WC-vannituba eraldi, boiler, mööbli võimalus, profiilplekk katus
Hind€ 49900
Kirjeldus

Müüa väike majake Haapsalu vanalinnas.

MAJA – elamu on kinnistusraamatus korteriomandina. Krundi tänava äärses osas paikneb suurem, viie korteriga elamu ja tagahoovis müüdav väike eraldi elamu. Maja on heas seisukorras, seinad palkidest. Uus plekk-katus paigaldatud 2008.a., maja lõunaküljel katuseaken. Vahetatud vanad aknad (uued 2x pakett puitraamis) ja uksed. maja aknad on avatud lõunapäikese poole, vaatega kaunisse ja hoolitsetud aeda.

PLANEERING – maja sissepääs omaette hoovialalt, ukse ees varjualune kust pääseb esik-tuulekotta. Esikust uksed kahele poole – ühel küljel WC, teisel küljel duširuum. Maja keskosas ruumikas köök. Koridorist kahele poole jäävad eraldi sissepääsudega toad. Majal on ka pööning, kuhu võimalik juurde ehitada madalama laega magamisruumid.

VIIMISTLUS – Majas on tehtud 2007-2008.a. kapitaalremont. Viimistlus puhas ja korralik. Säilitatud vana, ajastutruud miljööd.

TEHNOSÜSTEEMID – Majja on 2008.a. toodud uued vee – ja kanalisatsioonitrassid (soe vesi elektriboileriga). Kogu majas vahetatud samal ajal elektrijuhtmed. Kütteks uus ahi ja köögis pliit soemüüriga (2008). Duširuumis elektri-põrandaküte.
Hoone kasutuses on ka üks kuuriboks ühisest abihoonest.

Armas majake romantilises vanalinnas, mere lähedal! Ideaalne asukoht puhkajatele!

Katastriüksused18301:003:1150