Hubane 2-toaline Haapsalu kesklinnas!


Läänemaa, Haapsalu, Niine 18

Type2-toaline
Tehingu tüüpMüük
Omandivormkorteriomand
Üldpind36,8
Maja tüüpkivi
Korruseid3
Korrus3
Maakler

Kairit Merilo
50 66 996
kairit@aarete.ee

Märksõnadelekter, keskküte, turvauks, trepikoda lukus, kelder, pakettaknad, parkett, kaabel-TV, dušš, boiler
Hind€ 33000
Kirjeldus

UUS PAKKUMINE!

Haapsalu kesklinna südames pakkumisel, hubane 2-toaline heas seisus korter. Korter asub korterelamu kolmandal ja ühtlasi viimasel korrusel. Aknad avanevad elamu idaküljele ja avarust annavad kolmandalt korruselt avanevad vaated üle tänava Niine tänava asuvatest eramutest. Korteris on esik, osaliselt avatud planeeringuga köök ja elutuba, magamistuba ja WC-duširuum. Korteri üldpind on 36,8m2.
Korteri kasutuses on keldrikorrusel asuv keldriboks.

VIIMISTLUS
Korteri eluruumid on renoveeritud – uued seinakatted, renoveeritud laed, põrandatel laminaatparkett. Vahetatud on kõik korteri aknad (2x pakett plastraamis) ja paigaldatud uus metallist korteri välisuks. WC-duširuum on puhas, kuid perspektiivis remonti vajav. Kõik vee- ja kanalisatsiooni torustikud on vahetatud, samuti püstaku torustikud (2013.a.). Külm vesi on tsentraalne ja soe vesi elektriboileriga.
Majas on keskküte, mis uuendati 2016. aastal.

Korteri müügihinna sees sisaldub kõik pildil näha olev mööbel ja tehnika (sisseehitatud kapid, lahtikäiv nurgadiivan, toolid, lauad, köögimööbel, külmkapp, aknakatted, pesumasin).

PARKIMINE
Elamu lääneküljel asfalteeritud parkimisplats, samuti võimalus parkida Niine tänava ääres.

KOMMUNAALKULUD
Korteri ülalpidamiskulud:
Suvel ca. 35€
Talvel ca. 100€
Lisandub igakuiselt elekter vastavalt tarbitud kogusele.

KORTERELAMU
Niine 18 korterelamu on 24-korteriga ja kolmekorruseline. Elamut majandab aktiivne ja toimekas korteriühistu. Viimastel aastatel on vahetatud maja katus, uuendatud küttesüsteem, vahetatud püstaku torustikud ja vahetatud trepikodade välisuksed.

ASUKOHT
Korter asub Haapsalu kesklinnas, kus ühtmoodi lähedal ja jalutuskäigu kaugusel asuvad nii kauplused, Haapsalu Põhikool, Veekeskus, Spordihoone ja kaubanduskeskus jpm. Meri 900 m ning Haapsalu vanalinn ja Piiskoplinnus ca. 1km kaugusel.

Väga soodsate ülalpidamiskuludega, heas seisus ja möbleeritud korter kesklinnas!

Katastriüksused18301:010:0720