Kaasaegne, renoveeritud korter Uuemõisa alevikus!


Läänemaa, Haapsalu, Haudejaama, 26

Type3-toaline
Tehingu tüüpMüük
Omandivormkorteriomand
Sihtotstarveelamumaa
Üldpind65,7
Maja tüüppaneel
Korruseid3
Korrus1
Maakler

Kairit Merilo
50 66 996
kairit@aarete.ee

Märksõnadenergiamärgis, elekter, keskküte, elektriküte, turvauks, trepikoda lukus, kelder, rõdu, garderoob, pakettaknad, parkett, kaabel-TV, dušš, WC-vannituba eraldi, mööbli võimalus
Hind€ 63000
Kirjeldus

UUS PAKKUMINE!

KORTER
Uuemõisa alevikus pakkumisel renoveeritud korterelamus, väga heas seisus, avar 3-toaline ja rõduga korter. Korter asub korterelamu esimesel korrusel ja on läbi maja planeeringuga. Korteris on palju valgust ja päikesepaistet, kuna korteri aknad on avatud nii hommiku kui ka päeva- ja õhtupäikesele. Korteri üldpind on 65,7m2. Esik-koridorist on eraldi pääs kõikidesse ruumidesse – elutuppa, magamistubadesse, duširuumi, WC-sse, panipaikadesse ja kööki. Köögist pääs elamu idaküljel asuvale rõdule. Lisaks kahele panipaigale on korteri esik-koridoris suur sisseehitatud garderoobi kapp.

VIIMISTLUS
Kogu korter on renoveeritud 2016.aastal ja tänaseni väga heas seisus. Korteris on kasutatud seintel erinevaid värvilahendusi ning maitsekalt valitud seinakatteid. Põrandapindu katab kvaliteetne laminaatparkett. WC-s ja duširuumis keraamiline plaat. Samuti on renoveeritud laed- köögis ja kõikides tubades on MDF-laeplaat, WC-s ja duširuumid süvistatud valgustega ripplagi, ülejäänud ruumides värvitud paneel. Korteris on vahetatud vee- ja kanalisatsioonitorustikud (nii korteri sisene, kui ka püstak). Duširuumis olemas elektripõrandaküte.
Korteri lisaväärtuseks on korteriomandi juurde kuuluv keldriboks.

KORTERELAMU
Korterelamu on 18-korteriga 2016- 2017 põhjalikult rekonstrueeritud- vahetatud on elamu katus, uus fassaad, uued torustikud ning küttesüsteemid ja reguleeritavad radiaatorid. Planeeritud on ka trepikodade remont. Elamute haldab hästi toimiv Haudejaama 26 korteriühistu. Naabrid on vaiksed ja sõbralikud. Elamule on väljastatud „C“ energiamärgis.

Majas on keskküte.

PARKIMINE
Elamu idaküljel, sissepääsu juures olemas piisavalt parkimiskohti kõigile maja elanikele.

KOMMUNAALKULUD
Korteri ülalpidamiskulud:
Suvel ca. 145€
Talvel ca. 200€
Kommunaalkulud sisaldavad igakuiselt elamu rekonstrueerimiseks võetud laenumakset summas 72,27€.
Lisandub igakuiselt elekter vastavalt tarbitud kogusele.

ASUKOHT
Haudejaama 26 korterelamu asub Haapsalu linnaga kokku kasvanud Uuemõisa aleviku kortermajade piirkonnas. Lähedale jääb kõik eluks vajalik- kool- ja lasteaed 200m, Uuemõisa Konsum ja kohvik 500m, Rannarootsi keskus 1km ja palju muud. Haapsalu kesklinn 2km.

Katastriüksused67401:009:1550