Lääne-Nigula, Nigula, Einemaja ja Kontori


Läänemaa, Lääne-Nigula vald

Tehingu tüüpMüük
Omandivormkinnistu
Sihtotstarveärimaa
Üldpind3000m2
Krundi pind10480m2
Maja tüüpkivi
Maakler

Silvi Merilo
52 29 958
silvi@aarete.ee

Märksõnadelekter, tööstusvool, vesi, üldkanalisatsioon, elektriküte, signalisatsioon, garderoob, kamin, telefon, dušš, WC-vannituba eraldi, boiler, tõrvapapp katus
Hind€ 99000
Kirjeldus

Müüa 2 kinnistut, millel paikneb heas korras äri- või tootmishoone.

ASUKOHT:
Logistiliselt heas piirkonnas – Tallinna piirilt 70 km, Haapsalust 15 km kaugusel, Tallinn-Haapsalu maanteelt vaid 500m. Kinnistule väga hea juurdepääs. Piirkonnas mitmed tootmishooned. Kinnistud paiknevad Nigula külas, endise “Sõpruse” näidiskolhoosi keskuses – ümbruses eramud, kirik ja korterelamud. 2km kaugusel Lääne-Nigula valla keskus – Taebla alevik. Nii Nigula küla kui ka Taebla alevik on korraliku taristuga piirkonnad, kus on tihe asustus – seega ei ole piirkonnas ka tööjõu nappust.

HOONED:
Einemaja kinnistul asuv hoone osa kaasaegselt renoveeritud, ruumides on tegutsenud toiduainetetööstus. Hoone vastab kaasaegsetele toiduainete käitlemiseks vajalikele tingimustele. Hoones kõik kommunikatsioonid uued: veevarustus, kanalisatsioon, spetsiaalsed rasvapüüdjad, ventilatsioon, elekter 3 x 250 A, külmutuskambrid, epo-põrandad. Hoone küte – elektri ja soojatagastusega ventilatsiooniga. Olemas ühendused telefoni, interneti ja signalisatsiooniga. Olemas eraldi kontoriruumid, töötajatele pesu-, olme- ja riietusruumid. Kontori kinnistul paikneb hoone renoveerimist vajav osa (ca. 2000m², endine kontorihoone), milles asuvad spordisaal, lava ja palju erinevaid kontori-ja laoruume. Hoonete ümbrus on asfalteeritud, maja hooviosas laoplats.

Ruumikad tootmishooned väga erineval otstarbel kasutamiseks!

Katastriüksused77601:001:0344;
77601:001:2000