Lääne-Nigula, Palivere, Kingu 2


Läänemaa, Lääne-Nigula vald, Kingu tänav, 2

Type2-toaline
Tehingu tüüpMüük
Omandivormkorteriomand
Sihtotstarveelamumaa
Üldpind60,7m2
Maja tüüppaneel
Korruseid3
Korrus2
1
Maakler
Silvi_Merilo

Silvi Merilo
52 29 958
silvi@aarete.ee

Märksõnadelekter, vesi, üldkanalisatsioon, elektriküte, turvauks, trepikoda lukus, kelder, rõdu, garderoob, pakettaknad, telefon, kaabel-TV, dušš, WC-vannituba eraldi, vann, boiler, mööbli võimalus, eterniitkatus
Hind€ 19900
Kirjeldus

Palivere alevikus, kinnisvaraturul väga hinnatud piirkonnas ja aleviku kõige uuemas elamus müüa väga hea seisukorras 2-toaline korter.

PLANEERING: Erinevalt vanemate elamute väikestest tubadest, on müüdav korter väga avara planeeringuga. Avarust lisab korteri asukoht maja otsas ning akende paigutus maja kolmele küljele. Hommikust päikesetõusu ja lõunapäikest saab nautida elutoas, magamistoa aknad on lõunapoolsed. Köögist ja rõdult on vaade päikeseloojangule.

Toad on eraldi sissepääsudega avarast esikust. Köök on suur ja väga praktilise planeeringuga, köögi kõrval paikneb väiksema toa mõõtu abiruum, mille kõrval lisaks veel sahver. Köögist uks suurele rõdule. Rõdult avaneb vaade jalutusteedega pargialale.
Suur vannituba ja WC on eraldi ustega esikust. Korteri kasutuses on ka keldriboks.

VIIMISTLUS: Kogu korteris on 2012.a. tehtud kapitaalremont. Paigaldatud uued kaasaegsed pakettaknad, uuendatud kõikides ruumides viimistlus.
Rahulikes ja pastelsetes toonides sisekujundus jätab korterist mugava ja koduse mulje. Korteri välisuks on uus metalluks, alles on jäetud ka algne puidust välisuks, seetõttu on korter väga vaikne ning trepikojast ei kostu korterisse ühtki heli.

Kvaliteetselt tehtud remonttööd ja väga puhas korter võimaldavad kohe sisse kolida, tegemata mingeid investeeringuid. Tubades on seintes tapeet, köögis värv. Vannitoas neutraalse beeži tooniga keraamilised plaadid. Vann on uus massaaživann. Köögi ees oleval rõdul uus kestvuspuidust põrand.

Korterisse jääb sisse kogu uus mööbel ja kodutehnika. Jääb ära suur kolimine, segadused asjade paigutamisega ja ilma mööblita “kastide otsas” elamine. Mööbli ja kodutehnika maksumus sisaldub korteri müügihinnas.

TEHNOSÜSTEEMID JA ÜLDKULUD: Korteris on uued torustikud. Külm vesi tsentraalne, soe elektriboilerist (uus boiler). Majas on uus elektrisisend ja piisav võimsus. Automaatne näidulugeja. Korteris on elektriküte (radiaatoritega).

Püsikulud kuus 27eur, mis võivad olla suuremad, sõltuvalt individuaalsest vee tarbimisest. Lisandub elektrikulu, mis on talvekuudel olnud max. 56eur/kuus. Aastaringse keskmise elektri/kütte kuluga võib arvestada ca. 30eur/kuu. Võimalus paigaldada ka õhk-soojuspump, mis vähendab kindlasti elektri kulu ca. 30%.

ASUKOHT: Korterelamu asub aleviku lõunaserval, männimetsa ääres. Piirkonnas on seene- ja marjarikkad metsad. Palivere on Läänemaa suusaspordi keskus. Suvekuudel on mõnus jalutada sealsetel matkaradadel.
Aleviku piirile on 1990.a. ehitatud 2 korterelamut, mis on Palivere teiste korterelamutega võrreldes kvaliteetsemad ja turul müüakse sealseid kortereid ka aleviku keskmisest kallima hinnaga.
Samas on kõik vajalik lähedal – kool ja spordihoone 100m, lasteaed ja kauplus 450m. Paliverel on väga tihe transpordi ühendus nii Haapsalu (20km) kui ka Tallinnaga (80km), mis võimaldab käia kaugemal tööl ja samas elada vaikses ja turvalises alevikus.