Lääne-Nigula, Palivere, Põllu 4


Läänemaa, Lääne-Nigula vald, Põllu tänav, 4

Type4-toaline
Tehingu tüüpMüük
Omandivormkorteriomand
Sihtotstarveelamumaa
Üldpind62,9m2
Maja tüüppaneel
Korruseid3
Korrus2
Maakler

Silvi Merilo
52 29 958
silvi@aarete.ee

Märksõnadelekter, vesi, üldkanalisatsioon, keskküte, turvauks, kelder, garaaž, garderoob, pakettaknad, parkett, telefon, kaabel-TV, dušš, boiler, mööbli võimalus, eterniitkatus
Hind€ 29000
Kirjeldus

Müüa väga heas seisukorras 3-toaline korter Palivere aleviku keskuses.

PLANEERING – praktilise ja mugava ruumilahendusega korteri planeering läbi maja. Korterisse sisenedes on väike avatud esikuosa, mis läheb sujuvalt üle avatud planeeringuga elutoa-köögi ossa. Kaks magamistuba ja kodukontori tuba on eraldi sissepääsudega elutoast. WC-duširuum on kokku ehitatud.

VIIMISTLUS – Kogu korter on renoveeritud kaasaegsete ja keskmisest kvaliteetsemate ja kallimate materjalidega 2015-2016 aastal. Lagedes MDF-plaat, korteri välisseintes lisasoojustus, viimistluseks tapeet, värv, kiviplaat. Põrandad on kõik uued, soojustatud. Eluruumides naturaalne temmeparkett, köögi osas ja pesuruumis ning esiku osas keraamiline plaat põrandaküttel (keskkütte baasil). Viimistlus on valdavalt pastelsetes, rahulikes toonides ning tekitab korterisse sisenedes hubase ning koduse tunde.
Hind sisaldab ka kööki jäävat uut, integreeritud köögimööblit ja kodutehnikat (keraamiline pliit, nõudepesumasin, külmkapp jms.). Sisse jäävad ka magamistubade garderoobikapid. Muu mööbli võimalus eelneval kokkuleppel.

TEHNOSEADMED – Vesi ja kanalisatsioon tsentraalsed, soe vesi elektriboileriga. Kõik torustikud uued. Korteris on keskküte – radiaatorid on uued ja kaasaegsed. Kogu korteris on vahetatud elektrisüsteem ja juhtmed. Korter on väga soe. Kommunaalkulud talvekuudel 150-200eur/kuu, suvekuudel 30-50eur/kuu. Nimetatud kulud sisaldavad ka remondifondi (18.87eur/kuu). Majal laenu ei ole.

KORTERELAMU – Maja on väike, kahe trepikoja ja 12 korteriga elamu. Maja on heas seisukorras, trepikojad remonditud. Elamu ümbruses hooldatud haljastus – palju lillepeenraid ja muru, maja ees kõrghaljastuses kased. Majja tulev kanalisatsioonitrass on uus, trepikoja püstakute torustikud on vahetatud. Lähiajal planeeritud maja otsaseinte soojustamine. Majas tegus korteriühistu, korralikud ja vaiksed elanikud.

ASUKOHT Palivere alevikus on olemas kõik vajalik – 200m raadiuses asuvad kool, lasteaed, kauplus, arstipunkt ja bussipeatus. Äsja on valminud kergliiklustee keskuse ja aleviku äärealal asuva tööstusala vahel, mis võimaldab seal tööl käivatel inimestel mugava ja turvalise liikumise kodu ja töökoha vahel.
Alevikus paiknevad ka lastega peredele olulised põhikool, lasteaed. Keskuses on ka Coop kauplus ning kohvik.
Suuremate keskuste Haapsalu (19km) ja Tallinnaga (80km) on tihe ühistranspordi ühendus, mis võimaldab käia tööl linnas, kuid elada vaikses ja turvalises maakohas.
Palivere on ka populaarne talispordi keskus, kus on korralikud terviserajad ja talvel hoolitsetud suusarajad.
Ümbruskonnas kaunid männimetsad, mis on hinnatud seene- ja marjakorjajate hulgas.

Lisaks korterile on võimalik osta juurde ka garaaž – hind 1500eur.

Katastriüksused77601:004:0042