Lääne-Nigula, Palivere, Põllu 6


Läänemaa, Lääne-Nigula vald, Põllu tänav, 6

Type4-toaline
Tehingu tüüpMüük
Omandivormkorteriomand
Sihtotstarveelamumaa
Üldpind61,3m2
Maja tüüpkivi
Korruseid3
Korrus3
Maakler

Silvi Merilo
52 29 958
silvi@aarete.ee

Märksõnadelekter, vesi, üldkanalisatsioon, elektriküte, trepikoda lukus, kelder, pakettaknad, parkett, telefon, kaabel-TV, dušš, WC-vannituba eraldi, boiler, mööbli võimalus
Hind€ 13000
Kirjeldus

Müüa 4-toaline korter aleviku keskuses.

PLANEERING – praktilise ja hea ruumilahendusega korter paikneb läbi maja. Hommikupäike paistab kööki, elutuppa ja ühet magamistuppa. Kahe magamistoa ja duširuumi akendesse paistab päike alates keskpäevast. Korteri planeeringut ilmestab mõistlik ja praktiline ruumikasutus – avar esik, millest lähevad uksed kööki, elutuppa, ühte magamistuppa ja sanitaarruumidesse. Kaks tuba on uksega elutoast.

VIIMISTLUS – Korteri kapitaalremont on toimunud ca 10 aastat tagasi, jooksvalt on tehtud väiksemaid töid ka hilisemal perioodil.
Viimistluses on kasutatud tagasihoidlikumaid värvilahendusi ning traditsioonilisi materjale. Viimistlus on heas seisukorras ning korter võimaldab kohest sissekolimist, kuid võib vajada osaliselt värskendusremonti.
Põrandatel laminaatparkett, sanitaarruumides keraamiline plaat. Paigaldatud uued aknad plastikpakettraamidel, aknaalused välisseinad soojustatud. Uksed uued naturaalsest puidust 6 ruudujaotusega klaasidega. Korteri välisuks metallist.

TEHNOSEADMED – Korteris on kõik uued torustikud, soe vesi elektriboileriga. WC ja duširuum on eraldi, mis on mugav lahendus suurema pere korral. Korteris on elektriküte, mis võimaldab toasoojust reguleerida oma äranägemisel.

KORTERELAMU – Maja trepikojad on värskelt remonditud, paigaldatud on uued trepikodade aknad. Kogunenud remondifondi arvelt on järgmisel aastal planeeritud katuslae soojustus ja uue katusekatte paigaldus. Maja elanikud on rajanud kortermaja ette kaunid lillepeenrad, kogu majaümbruse haljastus on väga heas korras ja tunda on elanike hoolitsevat kätt.

ASUKOHT Palivere alevikus on olemas kõik vajalik – 200m raadiuses asuvad kool, lasteaed, kauplus, arstipunkt ja bussipeatus. Valmimisel on kergliiklustee keskuse ja aleviku äärealal asuva tööstusala vahel, mis võimaldab sealtööl käivatel inimestel mugava ja turvalise liikumise kodu ja töökoha vahel.
Suuremate keskuste Haapsalu (19km) ja Tallinnaga (80km) on tihe ühistranspordi ühendus, mis võimaldab käia tööl linnas, kuid elada vaikses ja turvalises maakohas.
Palivere on ka populaarne talispordi keskus, kus on korralikud terviserajad ja talvel hoolitsetud suusarajad.
Ümbruskonnas kaunid männimetsad, mis on hinnatud seene- ja marjakorjajate hulgas.