Lääne-Nigula, Risti, Haapsalu mnt 21


Läänemaa, Lääne-Nigula vald, Risti alevik, Haapsalu mnt. 21

TypeEramud
Tehingu tüüpMüük
Omandivormkinnistu
Sihtotstarveelamumaa
Üldpind159,6m2
Krundi pind2100m2
Maja tüüppuu
Korruseid2
DCIM100MEDIADJI_0013.JPG
Maakler
Silvi_Merilo

Silvi Merilo
52 29 958
silvi@aarete.ee

Märksõnadelekter, tööstusvool, vesi, üldkanalisatsioon, ahjuküte, kelder, garaaž, rõdu, garderoob, telefon, dušš, saun, boiler, mööbli võimalus, eterniitkatus
Hind€ 59000
Kirjeldus

Müüa heas korras, kahekorruseline elamu Risti aleviku läänepiiril, vaikses ja looduslikult ilusas piirkonnas.

ELAMU – Maja on ruumikas kahekorruseline elamu, mida on võimalik kasutada ka kahel perel. Väga heaplaneering võimaldab II korrusele pääseda nii eraldi sissepääsuga õuelt kui ka I korruse eluruumidest. Õuelt on eraldi sissepääs veel köögi all asuvasse suurde keldrisse, mis on majapidamises vajalikuks heaks jahedaks panipaigaks.
I korrusel paiknevad 3 tuba (üks läbikäidav), köök, avar veranda lõuna- ja õhtupäikesele avanevate akendega, 2 esikut, sahver ja WC-duširuum (elektripõrandaküte).
II korrusel 2 tuba, avatud planeeringuga suur köök-elutuba ja WC-duširuum. Ühest toast pääs maja lõunaküljel paiknevale rõdule, millelt on kaunis vaade hoolitsetud aiale ja metsatukale.

SEISUKORD- maja on heas korras ja tunda on hoolitseva peremehe kätt. Elamus on tehtud jooksvalt remonttöid, mõlemal korrusel kaasaegsed sanitaarruumid. Ei ole tehtud remonti eesmärgiga müügiprotsessis paremat hinda küsida vaid on jäetud võimalus uuel peremehel teha remont oma maitse ja soovide järgi. Elamu siseviimistlus puhas ja korralik.

TEHNOSÜSTEEMID – Mõlemal korrusel kütteks pliit soemüüriga ja ahi. Majas on osaliselt vahetatud elektrijuhtmed (võimsus 3x25A). Majja on toodud uued tsentraalsed vee- ja kanalisatsioonitrassid, mõlemal korrusel kaasaegsed sanitaarruumid.

ABIHOONED – Krundi idapiiril majandushoone (silikaatkividest, ehitusaeg 1981.a. 64m2) ja kuur (puitsõrestikul, ehitusaeg 1981.a. 24m2) Majandushoones on garaaž, suveköök ja saunaruumid. Hooned on paigutatud krundile selliselt, et eraldada vaated naaberkinnistult ja võimaldada õuealal suuremat privaatsust.

KRUNT -Suur päikseküllane krunt on kaldega lõunasse, õu on hooldatud – muru, lillepeenrad, ilupuud, suur viljapuuaed ja aiamaa (olemas kasvuhoone vundament). Kinnistu on piiratud aiaga. Krundi lõunapiiril mets, idapiiril ühepereelamu.

ASUKOHT- Risti alevik on logistiliselt väga heas asukohas – Tallinn 70km ja Haapsalu 30km. Keskustega on väga tihe ühistranspordi ühendus. Alevikus on olemas kõik vajalik nii lastega perele kui ka vanematele inimestele – kauplused, põhikool, arstipunkt, apteek, raamatukogu, lasteaed.

Ideaalne elukoht vaikses ja turvalises alevikus!

Katastriüksused68001:001:0480