Lääne-Nigula, Risti, Sireli 7


Läänemaa, Lääne-Nigula vald, Sireli, 7

Type2-toaline
Tehingu tüüpMüük
Omandivormkorteriomand
Sihtotstarveelamumaa
Üldpind53,9m2
Maja tüüppaneel
Korruseid3
Korrus2
Maakler

Silvi Merilo
52 29 958
silvi@aarete.ee

Märksõnadelekter, vesi, üldkanalisatsioon, keskküte, turvauks, trepikoda lukus, kelder, rõdu, garderoob, pakettaknad, parkett, telefon, kaabel-TV, dušš, boiler, mööbli võimalus, profiilplekk katus
Hind€ 18000
Kirjeldus

Aleviku keskuses müüa heas korras 2-toaline korter.

Korter on väga hea planeeringuga – toad eraldi, avar esik, köögi ees suur rõdu. Wc-duširuum koos. Lisaks on korteris eraldi garderoob uksega esikust ja köögi kõrval eraldi sahver-panipaik.
Korteril on uued pakettaknad, elutoas laminaatparkett. Välisuks uus metallist turvauks. Veevarustus ja kanalisatsioon on tsentraalsed, torustikud vahetatud. Soe vesi elektriboileriga. Majal oma ökonoomne õhk-vesi keskküttekatel, mistõttu ka talvekuudel jäävad soojaarved korteris 25-30euro vahemikku.
Korteri juurde kuulub ka keldriboks ning õuel paiknevas abihoones üks kuuriboks. Hinnas sisaldub ka köögimööbel ja uus pesumasin (olemas garantii).
Korterelamu on 2019.a. täielikult renoveeritud – uus katus, uus välis-soojustus ja fassaad, renoveeritud küttesõlm, trepikojad remonditud.
Maja on renoveeritud Kredex´i laenuga.
Elamu paikneb aleviku keskuses, kuid samas vaikses ja rohelises rajoonis. 200m raadiuses on kõik vajalik – kauplus, arstipunkt, apteek, lasteaed, põhikool. Väga tihe ühistranspordi ühendus Tallinna (70km) ja Haapsaluga (30km).