Lääne-Nigula vald, Noarootsi osavald, Österby küla, Umbaia


Läänemaa, Lääne-Nigula vald

Tehingu tüüpMüük
Omandivormkinnistu
Sihtotstarveelamumaa
Krundi pind10 000m2
Maakler

Silvi Merilo
52 29 958
silvi@aarete.ee

Märksõnadelekter
Hind€ 10000
Kirjeldus

Müügile on tulemas väga soodsa hinnaga heas asukohas krundid. Kiirematele broneerijatele suured soodustused!

Lääne-Nigula vallas, Noarootsi osavallas müüb Lääne-Nigula vald avalikul enampakkumisel Österby sadama ja osavalla keskuse Pürksi naabruses detailplaneeringuga moodustatud suured krundid. Piirkonna arenduses on 15 krunti suurusega 9680-16 680m2.

Krunte hõlmav maa-ala on kujundatud kauniks parkmetsaks. Klient, kes ei otsi kõrghaljastusega krunti, leiab pakkumiste hulgast ka sobiva lagedama alaga elamumaa. Haljastuses valdavalt kased ja tammed. Kinnistul mitmed kiviaiad.

Moodustatavad krundid on suured ning tagavad maakohas elamiseks piisava privaatsuse. Osavalla keskuses Pürksis, vaid 500m kaugusel, on olemas kogu elamiseks vajalik infrastruktuur – kauplus, lasteaed, gümnaasium, kohvik, vabaajakeskus, käsitöökoda, postkontor, jõusaal, staadion, tenniseväljak, laste mänguväljakud, mõis, mõisapark, lisaks hea ühistranspordi ühendus nii Tallinna kui Haapsaluga. 2,5km kaugusel paiknevad ujumisrand ja äsja renoveeritud Österby sadam (seal on ka talvise Haapsalu-Österby jäätee mahasõit). Kruntidele on võimalik tulevikus välja ehitada ka side püsiühendus, mis on vajalik kaugtööd tegevatele inimestele, kes soovivad perega elada vaikses ja rahulikus keskkonnas ning kasvatada lapsi turvalises ümbruses.

Maatükile on võimalik rajada kuni 3 hoonet (elamu ning 2 abihoonet), ehitistealuse pinnaga kuni 500m2. Krundi hinnad sisaldavad liitumist elektrivõrguga, sidekaabli väljaehitust ning korraliku juurdepääsutee olemasolu (koos mahasõiduga krundile).
Veevarustuseks on vajalik rajada kahele krundile ühine puurkaev ning kanalisatsiooniks oma septik.

Tule ja loo kodu vaiksesse ja turvalisse keskkonda.

Katastriüksused52001:005:0388