Lihula, Kirbla, Vana-Poe


Läänemaa, Lihula vald

Tehingu tüüpMüük
Omandivormkinnistu
Sihtotstarveärimaa
Üldpind275,4m2
Krundi pind20000m2
Maja tüüppaneel
Korruseid1
Maakler

Silvi Merilo
52 29 958
silvi@aarete.ee

Märksõnadelekter, vesi, üldkanalisatsioon, elektriküte, pakettaknad
Hind€ 15000
Kirjeldus

Müüa soodsas asukohas, Risti-Virtsu maantee ääres paiknev endine kuplus-söökla hoone.

PLANEERING: Maja maanteepoolses osas paikneb läbi maja planeeringuga suur avatud ruum, põrandani suurte vitriinakendega. Hoone hoovipoolses osas sanitaarruumid, panipaigad ja endine köök. Maja idaküljel suur terrass ja sissepääs majja. Hea ja praktiline avatud planeering võimaldab hoonet kasutada väga erinevatel otstarvetel. Sobiv nii kaupluseks, toitlustusasutuseks kui ka väiksemaks tootmispinnaks. Hoone ümberehituseks on koostatud projekt 1997.a., millega sooviti hoone ümber ehitada rahvamajaks.
Maja on kokku ehitatud läänepoolsel naaberkinnistul tegutseva kauplusega.

SEISUKORD: Hoone on r/b paneelidest seinte ja katuslaega. Konstruktsioonid heas korras. Alustatud on renoveerimistöödega – paigaldatud uued pakettaknad, osaliselt remonditud sanitaarruumid, seintele paigaldatud sissepoole soojustus ja kipsplaat. Põrandad tasandatud. Siseviimistlustöid ei ole teostatud.

ASUKOHT: Väga heas asukohas äripind, Risti-Virtsu tiheda liiklusega maantee ääres. Maja ees asfalteeritud suur parkla. Kirbla küla keskuses paiknevad korterelamud, eramajad, kirik, põllumajandushooned. Küla keskusest kulgeb ca. 2,2km pikkune, alleega ääristatud kergliiklustee Kasari jõeni. Lihula linn 8km.

Tee oma pakkumine!

Katastriüksused41103:001:0244