Lihula, Pärna tn. 4a


Läänemaa, Lihula vald, Pärna tn, 4a

Tehingu tüüpMüük
Omandivormkinnistu
Üldpind623,3m²
Krundi pind4875m²
Maja tüüppaneel
Korruseid1
Maakler

Silvi Merilo
52 29 958
silvi@aarete.ee

Märksõnadelekter, tööstusvool, vesi, üldkanalisatsioon, keskküte, signalisatsioon, turvauks, garaaž, garderoob, pakettaknad, telefon, dušš, saun, boiler, mööbli võimalus, profiilplekk katus
Hind€ 110000
Kirjeldus

Väga heas korras, kaasaegselt renoveeritud tootmishoone (garaaž-töökoda) Lihula kesklinnas. Hoone on liigendatud ja võimalik kasutada mitme otstarbelisena – lõunaosas uus (2000.a.), metallkonstruktsioonil laoruum, keskosas kontori- ja olemruumid, saun, puhkeruum, katlamaja ja töökoda, põhjaosas garaažid.
Hoone on renoveeritud 2004.a. ja 2011.a. Olme- ja kontoriruumid kaasaegse viimistlusega, kogu hoones paigaldatud uus elektrijuhtmestik (3x35A), uued vee- ja kanalisatsioonitorustikud ning uus keskküttesüsteem (õliküttel keskküttekatel). Kogu hoonel on plastraamides 2x pakettaknad, siseuksed on värvitud sileuksed, välisuksed metallist turvauksed. Hoones on signalisatsioon.
Hoone garaažide osa kõrgete lagedega, r/b konstruktsioonidega. Uksed on uued metall-tõstanduksed. Garaaž on vaheseintega jaotatud kolmeks – esimene (kahe uksega) osa on soojustatud ja köetav ruum, teine (kolme uksega) on kütteta ja kõige põhjapoolsem (ühe uksega) on remondikanaliga ja kütteta.
Lisaks on krundil väike abihoone.

Kinnistu on piiratud võrkaiaga, hoone ees suur asfaltkattega plats ja krundi lääneosas õunapuuaed.
Hind sisaldab garaažis olevat delferit. Müügihinnale lisandub käibemaks.

Pärnu 55km, Haapsalu 50m, Tallinn 110km.

Katastriüksused41201:005:0120