Merevaate ja rõdudega korter Haapsalu vanalinnas


Läänemaa, Haapsalu, Suur-Liiva , 5

Type5-toaline
Tehingu tüüpMüük
Omandivormkorteriomand
Üldpind134,5
Maja tüüpkivi
Korruseid3
Korrus2
1b
Maakler
kairiti-pilt

Kairit Merilo
50 66 996
kairit@aarete.ee

Märksõnadenergiamärgis, elekter, keskküte, trepikoda lukus, garaaž, rõdu, garderoob, pakettaknad, parkett, kamin, kaabel-TV, WC-vannituba eraldi, vann, boiler, mööbli võimalus
Hind€ 120000
Kirjeldus

1a

1b

1c (2)

2

2a

2b

2f

2h

2i

2j

4

5

6 (2)

7 (2)

7b (2)

8 (2)

8c

8d (2)

8e (2)

8e1

8f

9 (2)

10 (3)

10a

10b

10c

10d

11

11b

11c

11d

12

Korteri ruumilahenduse joonisEksklusiivne merevaatega korter Haapsalu vanalinnas!

UUS PAKKUMINE!

Haapsalu vanalinnas müüa 2013. aastal täielikult renoveeritud korterelamus, avar 5-toaline, kamina, kahe merevaatega rõdu ja erinevate panipaikadega korter.
Korteri lisaväärtuseks on korteriomandi juurde kuuluv garaaž keldrikorrusel ja lisaks eraldi sissepääsuga panipaik korteri kõrval.

KORTER JA PLANEERING

Läbi maja planeeringuga korter on avatud kogu päeva jooksul päikesele just nii, nagu kõige enam soovitakse- lõunaküljele jäävad peamised eluruumid (köök, avatud planeeringuga elutuba-puhketuba ja nende tubade ees asetsevad rõdud) ning põhjaküljele kolm magamistuba.

Korteri üldpind on koos panipaikadega ja rõdudega 114,1m2, millest:
* korteri köetav pind on 90,3m2
* rõdud moodustavad 18m2
* panipaigad 5,8m2.
Esik-koridorist on eraldi pääsud kõikidesse ruumidesse- võimalik minna otse kööki, elutuppa, garderoob/panipaika, magamistubadesse või sanitaarruumidesse.

Ca. 10m2 suuruses köögis on piisavalt ruumi suuremale köögimööblile ja väiksemale söögilauale. Köögist ja elutoast pääseb köögi ja elutoa ees asuvale avarale ca. 12,7m2 suurusele merevaatega rõdule, mis mahutab mugavalt ka rõdumööbli/ ja päevitustooli. Rõdult on pääs rõdu kõrval asuvasse panipaika (ca.2,5m2), kus on võimalik hoida nt. terassimööblit. Köögi kõrval on valgusküllane elutuba, kus asub kamin. Nii elutoast kui koridorist pääseb elutoa kõrval asuvasse tuppa, mida on soovi korral võimalik oma soovide järgi ümber kujundada magamistoaks või kabinetiks. Sellest toast on pääs teisele ca.5,3m2 suurusele rõdule. Mõlemat rõdu on võimalik lihtsalt täielikult avada, et nautida imeilusat vaadet linnale ja merele ning hingata värsket mereõhku.

Magamistoad on piisava suurusega, et kasutada nii lastetoa kui ka peamagamistoana.

WC ja vannituba asuvad eraldi. Mõlemad ruumid on mõistliku ja mugava suurusega. Hetkel puudub korteris pesumasin, kuid vannitoas on olemas pesumasina valmidus ja piisavalt ruumi pesumasinale.

Lisaks on korteris eraldi asetsev garderoob/panipaik.

VIIMISTLUS

Romantilises stiilis kujundatud korteris on kasutatud seintel erinevaid värvilahendusi ning erinevaid tapeedimustreid. WC ja vannitoa seintel neutraalsetes beežides ja hallides toonides keraamiline plaat. Elutoa põrandat katab hästi säilinud kilpparkett, teistes tubades on kasutatud põrandakattematerjaliks toonitud laudist ja laminaatparketti. Pesuruumide põrandal keraamiline plaat. Laed on värvitud ning sanitaarruumides süvistatud valgustusega ripplagi.

Korteri siseviimistlus on keskmises seisukorras ja võimaldab kiiret sissekolimist ilma suuremate lisainvesteeringuteta.

KORTERELAMU

1979.aastal ehitatud, kuid 2013. aastal täielikult renoveeritud korterelamu on väga heas korras, puhas ning sõbralike naabritega.

Maja haldab tegus ja toimekas Suur-Liiva 5 korteriühistu.

Maja küttesüsteem on välja vahetatud 2013 aastal ning kõik korterid on varustatud kauglugemiga (võimalik ise reguleerida temperatuuri) keskkütte radiaatoritega.

Kolmekordses korterelamus on 24 korterit, mis tagab maja turvalisuse ning KÜ toimimise.

Korterelamule on väljastatud energiamärgis “D”. Lisaks on elamut tunnustatud „Energiasäästlik kaunis kodu 2013“ märgiga.

PARKIMINE

Korteriomandi juurde kuulub 20,4m2 isiklik kinnine garaažiboks korterelamu keldrikorrusel. Lisaks on maja idaküljel on parkimisplats maja elanikele ning võimalik on parkida ka tänava äärde.

KOMMUNAALKULUD

Ülalpidamiskulud on arvestades korteriomandi suurust väga mõistlikud.
Kommunaalkulud:
Suvel ca. 150€
Talvel ca. 200-250€
Kommunaalmaksetest moodustab korteriühistu pangalaen igakuiselt 73,6€.

Lisandub igakuiselt elekter vastavalt tarbitud kogusele.

ASUKOHT

Suur-Liiva 5 korterelamu paikneb Haapsalu vanalinnas, kortermajade ja eramute piirkonnas.
Ca. 50m kaugusel asub lähim ühistranspordipeatus, 80m kaugusel meri ja terviserajad. Haapsalu Algkool ja Läänemaa Ühisgümnaasium 300m raadiuses ja Haapsalu vanalinna peatänav ja kauplused ca. 400 m kaugusel.