Nissi vald, Lepaste küla, Reimani


Harjumaa, Saue

TypeEramud
Tehingu tüüpMüük
Omandivormkinnistu
Sihtotstarveelamumaa
Üldpind87m2
Krundi pind4898m2
Maja tüüppuu
Maakler

Silvi Merilo
52 29 958
silvi@aarete.ee

Märksõnadvesi, ahjuküte, eterniitkatus
Hind€ 18000
Kirjeldus

Harjumaa läänepiiril, vaikses ja turvalises Lepaste külas müüa väike majake.

PLANEERING: Majakeses on 3 tuba, köök, esik ja koda. Elamu lääneküljel on suur ja valgusküllane veranda, kus on mõnus õhtupäikeses aega veeta. Verandalt avaneb vaade aiale, kus on palju lilli ja ilupuid. Ei puudu ka praktilisem nurk köögiviljaaiale.

SEISUKORD: Elamu on puidust, silikaatkividest/osaliselt TEP-plaadiga/ voodriga. Veranda osa on väikeplokkidest ja hiljem juurde ehitatud. Kuna majas on elatud vaid suvekuudel, ei ole kaasaegset viimistlust tehtud. Elamu konstruktsioonid on korralikud, väljast vaadates jätab maja mõnusa “Segasumma suvila” mulje, kus ei ole rõhku pandud uusimale viimistlusele, vaid on keskendutud koha mõnusale miljööle.
Majas on kütteks pliit ja savipottidest soemüür, mis on piisavad nii väikese pinnaga maja kütmiseks.
Elektriga liitumisleping on lõpetatud. Lisandub tasu uue liitumise eest, mille tasumine on müüjaga läbi räägitav (3x16A).
Krundil on oma kaev. Majja ei ole veetrassi sisse toodud.

ASUKOHT: Krunt on väga hea juurdepääsuga, Haapsalu- Tallinn maanteest vaid 1,5km kaugusel. Õueala ümbritseb võrkaed, väravad on lukustatud. Krunti ümbritsevad suured puud, põhjaküljel kuused. Teistel külgedel sirelihekid ja lehtpuud – seetõttu on õu väga privaatne, soe ja tuulevaikne paik. Reljeef on kerge langusega läände.

Katastriüksused51801:001:0312