Päikselise asukohaga elamu mere ääres!


Läänemaa, Ridala vald, Lauri

TypeEramud
Tehingu tüüpMüük
Omandivormkinnistu
Sihtotstarveelamumaa
Üldpind77,9
Krundi pind5000
Maja tüüpkivi
Korruseid1
Maakler

Kairit Merilo
50 66 996
kairit@aarete.ee

Märksõnadelekter, tööstusvool, vesi, lokaalne kanalisatsioon, ahjuküte, kelder, garaaž, pakettaknad, parkett, kaabel-TV, dušš, WC-vannituba eraldi, boiler, eterniitkatus
Hind€ 93000
Kirjeldus

UUS PAKKUMINE!

Looduskaunis Kiideva külas otsib uut omanikku päikseline Lauri kinnistu. Kinnistu asub Kiideva küla lõunaosas, Kiideva sadama ja Seltsimaja vahetus läheduses. 5000m2 suurune kinnistu on põhja-lõuna suunaline maatükk, mille põhjapoolel on hoonestus ja lõunapiirilt vaba vaade sadamale ja merele. Mere ääres ujumiskoht ja paadisadam.

Kinnistul paiknevad elumaja, garaaž koos väljaehitatud katusekorrusega ja suvetubadega, kuur, kasvuhoone ja välikamin. Elamu paikneb merest 85 m kaugusel. Mere ja elamu vahele jäävad erinevad leht ja okaspuud, pakkudes varju tugevamate tuulte eest. Kevadel ja sügisel, lindude rände ajal on lahel väga palju veelinde, kelle toimetamisi enne pikka reisi on põnev jälgida. Õuealal hooldatud haljastus, muru, ilupuud, õunapuud, väike aiamaa. Kinnistu põhjapiiril tee, teistel külgedel hoonestatud kinnistud.

Elumaja suletud netopind on 77,9m2. Elamus on kokku 3 tuba- 2 magamistuba ja elutuba. Lisaks paiknevad elamus köök, esik, koridor, WC ja dušinurk köögi tagaosas. Elamu on heas seisukorras ja puhas ning võimaldab soovi korral kohest suvitamist ja ka aastaringset elamist. Elamu on ehitatud 1995 aastal, seinad silikaatkivist ja viimistletud krohviga. Katus eterniitkattega viilkatus. Olemas vesi oma puurkaevust ja kanalisatsioon (mahuti). Soe vesi elektriboileriga. Kütmine ahju ja õhksoojuspumbaga.

Garaaž on plokkidest ja eterniitkatusega hoone, kuhu võimalus sisse sättida töötuba. Katusekorrusele on välja ehitatud hubased suvetoad, kuhu pääs eraldi garaaži lõunaküljelt.
Lisaks olemas puitsõrestik kuur, kasvuhoone ja välikamin.

Väga ilus mere lähedal asuv kinnistu, mille eest on hoolitsetud hoole ja armastusega!

Katastriüksused67405:002:0690