Ridala, Pusku, Vana-Ranna


Läänemaa, Ridala vald, Pusku, Vana-Ranna

TypeTalud
Tehingu tüüpMüük
Omandivormkinnistu
Sihtotstarveelamumaa
Üldpind148,9m2
Krundi pind0,8ha
Maja tüüppalk
Korruseid1
DCIM100MEDIADJI_0029.JPG
Maakler
Silvi_Merilo

Silvi Merilo
52 29 958
silvi@aarete.ee

Märksõnadelekter, tööstusvool, vesi, lokaalne kanalisatsioon, ahjuküte, garderoob, dušš, WC-vannituba eraldi, saun, boiler, mööbli võimalus, eterniitkatus
Hind€ 87000
Kirjeldus

Väga heas asukohas- Haapsalu linna ja mere lähedal- müüa aastaringseks elamiseks sobiv renoveeritud rehielamu!

PLANEERING
1927 aastal ehitatud maja on Lääne-Eestile tüüpiline pikk rehielamu. Maja on kahe omaette sissekäiguga ja sobiv ka kahele leibkonnale. Kahe osa vahel jääb ruumikas panipaik- majapidamisruum, kust pääseb väljaehitamata pööningule. Vanemas, rõhtpalkidest majaosas on köök-tuba, kaks magamistuba (kokku 46,2m2), sahver, veranda ning esik-tuulekoda. Maja teises pooles on samuti köök-tuba-puhketuba ja 2 magamistuba (kokku 33m2), ning saunaruumid. Sissekäigu ees tuulekoda.

SEISUKORD
Talumaja on renoveeritud, säilitades võimalikult palju algupärast talumiljööd – seintes puhastatud palk ja laudis, magamistubades ajastule sobiv pastelsetes toonides tapeet. Tubades naturaalsed laudpõrandad. Taluelamus on meeldiv miljöö ja viimistlus on kvaliteetne ja teostatud võimalikult naturaalsete ja looduslähedaste materjalidega.

TEHNOSÜSTEEMID
Kõik kommunikatsioonid on uued ja paigaldatud viimase seitsme aasta jooksul. Vesi oma puurkaevust, soe vesi elektriboileriga, lokaalne kanalisatsioon. Uus elektrijuhtmestik, tööstusvool.
Kütteks on mõlemas elamu osas pliit soemüüriga ja ahi. Saunas puiduküttel keris. Küttekehad heas korras.

ASUKOHT
Maja asub hinnatud suvituspiirkonnas – soojaveelise pusku viigini vaid 400m. Paadilauter, mis on rajatud koos naabriga 500m. Lisaks on suurem, merekaatritele sobiv sadam 1km kaugusel. Piirkond on väga sobiv ka aastaringseks elamiseks inimestele, kes armastavad vaikust, privaatsust ja mere lähedust. Samas on vaid 9km kaugusel Haapsalu linn ja kõik eluks vajalik taristu.
Kinnistu on piiratud suurte põlispuudega, õu hooldatud – muru ja ilupuud. Nagu vanale talukohale iseloomulik, on aias palju viljapuid ja marjapõõsaid.
Boonuseks on väga korralikud ja sõbralikud naabrid.

Majaga sab kaasa kõik vajaliku – muruniidukist mööblini.

Ideaalne asukoht ja korralik elamu, kuhu on võimalik kohe sisse kolida!

Katastriüksused67401:002:1470