Ridala, Tanska, Kadaka põik 4


Läänemaa, Ridala vald, Tanska küla, Kadaka põik 4

TypeEramud
Tehingu tüüpMüük
Omandivormkinnistu
Sihtotstarveelamumaa
Üldpind90m²
Krundi pind1200m²
Maja tüüpkivi
Korruseid2
1
Maakler
Silvi_Merilo

Silvi Merilo
52 29 958
silvi@aarete.ee

Märksõnadelekter, vesi, lokaalne kanalisatsioon, ahjuküte, kaminaküte, kelder, garaaž, garderoob, kamin, dušš, WC-vannituba eraldi, saun, boiler, eterniitkatus
Hind€ 47800
Kirjeldus

Müüa mere lähedal, hinnatud elamu- ja suvilarajoonis paiknev heas korras, 1985.a valminud suvemaja. Maja I korrusel avatud planeeringuga elutuba-trepihall-esik, köök, saunaruumid (leili- pesu- ja riietusruum), WC ja garaaž. Hoone õhtupoolsel küljel – sauna ees, katusega terrass. Katusekorrusel trepihall ja magamistuba. Maja all, elutoa osas, betoonist täiskelder. Eluruumide poolne osa on puitsõrestikul, maani ulatuva etreniitkatusega. Sauna ja garaaži osa väikeplokkidest, pehme kattega lamekatusega.
Kütteks suur paekivist kamin-ahi ja saunas puuküttel keris, mis kütab ka soojavee boilerit. Vesi majas oma puurkaevust, kanalisatsioon lokaalsesse kogumiskaevu.
Krundil lisaks kuur, kasvuhoone ja kaevumaja.

Krunt hooldatud – muru, palju noori viljapuid – õunapuud, 2 pirni-, 2 kirsi- ja 4 ploomipuud. Maja ees suur maakivi. Krundi piirdeks hekk. Kinnistu paikneb naabrivalve piirkonnas, kus on mitmeid aastaringseks elamiseks renoveeritud elamuid.

Meri 700m, Ahli maantee ja ühistranspordi peatus 1,4km, Haapsalu kesklinn 10km.

Ideaalne asukoht puhkuseks või aastaringseks elamiseks!

Katastriüksused67403:008:0010