Saunaga, 1-toaline Haapsalu kesklinnas!


Läänemaa, Haapsalu, Tallinna mnt 3

Type1-toaline
Tehingu tüüpMüük
Omandivormkorteriomand
Üldpind26,6
Maja tüüpkivi
Korruseid3
Korrus2
Maakler

Kairit Merilo
50 66 996
kairit@aarete.ee

Märksõnadelektriküte, turvauks, trepikoda lukus, pakettaknad, parkett, dušš, saun, boiler
Hind€ 29500
Kirjeldus

UUS PAKKUMINE!

Haapsalu kesklinna südames pakkumisel, saunaga 1-toaline heas seisus korter. Korter asub korterelamu II korrusel. Aknad avanevad elamu lõuna ja lääne küljele. Korteris on esik, osaliselt avatud planeeringuga köök ja elutuba, WC-duširuum-leiliruum. Korteri üldpind on 26,6m2.
Hea asukoht annab võimaluse kasutada korterit soovi korral ka külaliskorterina.

VIIMISTLUS
Korteri on renoveeritud – uued seinakatted, renoveeritud laed, põrandatel laminaatparkett. Vahetatud on kõik korteri aknad (2x pakett plastraamis) ja paigaldatud uus puidust korteri välisuks. Kõik vee- ja kanalisatsiooni torustikud on vahetatud, samuti püstaku torustikud. Külm vesi on tsentraalne ja soe vesi elektriboileriga.
Korteri ruumijaotust on võimalik soovi korral jagada elutoa ja köögi lagedel paigaldatud lamellkardinatega.
Korteris on elektriküte, mis võimaldab soojust reguleerida autonoomselt vastavalt oma soovidele. Säilitatud on võimalus soovi korral taastada ühendust tsentraalse keskkütte võrguga.
Korteri müügihinna sees lamellkardinad, akende rulood, esikus asuv riidekapp, valamukapp köögis, elektripliit ja köögikapid.

KOMMUNAALKULUD
Korteri ülalpidamiskulud:
Suvel ca. 35€
Talvel ca. 90€ (koos elektriga)
Lisandub igakuiselt elekter vastavalt tarbitud kogusele.

KORTERELAMU
Tallinna mnt 3 korterelamu on 24-korteriga ja kolmekorruseline. Elamut majandab aktiivne ja toimekas korteriühistu. Viimastel aastatel on vahetatud maja katus, vahetatud püstaku torustikud ja trepikodade välisuksed.

ASUKOHT
Korter asub Haapsalu südames, kus ühtmoodi lähedal ja jalutuskäigu kaugusel asuvad nii kauplused, Haapsalu Põhikool, Veekeskus, Spordihoone ja kaubanduskeskus jpm. Meri 900 m ning Haapsalu vanalinn ja Piiskoplinnus ca. 1km kaugusel.

Heas seisus, saunaga korter kaunis Haapsalu kuurortlinnas!

Katastriüksused18301:010:1050