Hea asukohaga elamu


Läänemaa, Haapsalu, Vahtra

TypeEramud
Tehingu tüüpMüük
Omandivormkinnistu
Sihtotstarveelamumaa
Üldpind130,3
Krundi pind1188
Maja tüüppalk
Korruseid2
Maakler

Kairit Merilo
50 66 996
kairit@aarete.ee

Märksõnadelekter, tööstusvool, elektriküte, ahjuküte, pakettaknad, dušš, mööbli võimalus, profiilplekk katus
Hind€ 119900
Kirjeldus

Haapsalu kesklinna piiril, Vahtra ja Kuuse tänava nurgal müüa avar 2-korruseline, osaliselt renoveeritud elamu. Elamu asub hinnatud eramute piirkonnas- lähedal asub parkmets, kauplus, kool, Läänemaa terviserada. Kesklinn ca. 1 km kaugusel ning Haapsalu vanalinn ja Piiskoplinnus ca. 1,5km kaugusel.
Kinnistu on hooldatud- muru, erinevad viljapuud ja marjapõõsad, väike aiamaa. Krundi suurus 1188m2.

ELAMU
Hoone on algselt ehitatud 1932.aastal, kuid on alustatud renoveerimistöödega 2018.aasta sügisel. Palkmaja on soojustatud ja sobib elamiseks aastaringselt. Uuendamist vajavad välisviimistlus ja valtsplekist katus.

Elamu suletud netopind 130,3m2. Maja I korrusel asuvad esik, tehnoruum, köök, tuba, elutuba ja WC-duširuum. II korrusel 3 tuba, trepihall ja 2 panipaika. Elamu siseruumid on osaliselt saanud 2018.aasta sügisel uue siseviimistluse ja samuti on uued WC-duširuum ja köögimööbel. 2018 on vahetatud kõik II korruse aknad (2x pakett plastraamis) ja I korruse WC-duširuumi aken.

KOMMUNIKATSIOONID
Elamus on olemas tsentraalsed vesi ja kanalisatsioon (Haapsalu linna trassist, uued torustikud), lisaks on olemas puurkaev, kust on võimalik võtta välikasutuseks vajav vesi. Soe vesi tehnoruumis asuva elektriboileriga.

Soojakandjateks elamus on soemüüriga ahi köögis ja elektriradiaatorid II korruse tubades. WC-duširuumis elektripõrandaküte. Lisaks olemas kaminavalmidus elutoas.

Elekter 3x20A.

ABIHOONED
Kinnistul on väike aiamaja ja 2 kuuri. Lisaks on olemas sauna vundament.

Väga sobiva asukoha ja suurusega elamu noorele perele.
Võimalik teha oma hinnapakkumine.

Katastriüksused18301:012:0530