Taebla, Uus 22


Läänemaa, Lääne-Nigula vald, Uus, 22

TypeEramud
Tehingu tüüpMüük
Omandivormkinnistu
Sihtotstarveelamumaa
Üldpind114
Krundi pind3307
Maja tüüppalk
Korruseid1
Maakler

Kairit Merilo
50 66 996
kairit@aarete.ee

Märksõnadelekter, vesi, lokaalne kanalisatsioon, ahjuküte, kelder, eterniitkatus
Hind€ 49000
Kirjeldus

Taebla alevikus, väikse metsatuka ääres, müüa suur ja hooldatud kinnistu.

ASUKOHT

Kinnistu asub Taebla aleviku keskuses, Tallinna maanteest 1km kaugusel metsatuka ääres. Kahel pool kinnistut sõbralikud naabrid. Taebla aleviku keskus asub ca. 800 km kaugusel, kus asub kõik eluks vajalik- arstiabi, ühistranspordipeatus, kauplus, lasteaed, kool, tankla ja palju muud. Taebla Gümnaasium 2,5km kaugusel. Haapsalu kesklinn 12km, Tallinn 90km.

KINNISTU

Kinnistu suurus on 3307m2, mille lõunapoolel asuvad elamu ja kõrvalhooned. Kinnistu on hooldatud ja ümber hoonete erinevad õunapuud, marjapõõsad, ilupõõsad ja palju lilli. Kõrghaljastuses männid.

ELAMU

1954 aastal ehitatud palkidest hoone on hästi säilinud. Katusekatteks eterniit. Hoone ehitisalune pind on 114m2. Elamu esimesel korrusel asuvad 91,6m2 suurusel pinnal eluruumid- esik, koridor, 4 tuba, köök, sahver/panipaik, kuivkäimla ning väike kelder (koridori põranda all). Eluruumide siseviimistlus on rahuldavas seisus, kuid puhtad ja võimaldavad väiksemate vajaduste korral kiiret sissekolimist.

ABIHOONED
Elamu kõrval asuvad 2 abihoonet (28m2, puitsõrestik ja 61m2 , palkidest ja puitsõrestik), mis on peamiselt kasutusel kuuridena.

KOMMUNIKATSIOONID

VESI JA KANALISATSIOON: Elamus on olemas vesi (lokaalne). Lisaks võimalus liituda tsentraalse (4-naabriga ühise) veevarustuse võrguga. Kanalisatsioon lokaalne (mahuti). Olemas väike duširuum.

KÜTE: Köögis uus soemüüriga pliit (2015.a.) ja tubades korrastatud ja töökorras ahjud.

Väga hea hinnaga pakkumine hinnatud piirkonnas Haapsalu lähedal! Sinu uus kodu ootab Sind!

Katastriüksused77601:002:0540