Väga hea maja Vormsi keskuses!


Läänemaa, Vormsi vald

TypeEramud
Tehingu tüüpMüük
Omandivormkinnistu
Sihtotstarveelamumaa
Üldpind111,2
Krundi pind1409
Maja tüüppalk
Korruseid2
Maakler

Kairit Merilo
50 66 996
kairit@aarete.ee

Märksõnadelekter, tööstusvool, vesi, elektriküte, ahjuküte, rõdu, pakettaknad, parkett, saun, boiler, mööbli võimalus, kivikatus
Hind€ 99000
Kirjeldus

UUS PAKKUMINE!

Vormsi saarel, valla keskuses, Hullo külas pakkumisel väga heas seisus, ümarpalkidest aastaringseks elamiseks sobiv elamu. Krundi suurus 1409m2, mille idapoolel asub elamu. Kinnistu on hooldatud ja kõrghaljastuses rohkelt mände. Maja on ehitatud vastavalt kõikidele nõuetele ja on korrektse dokumentatsiooniga. Lisaks on lubatud krundile ehitada üks abihoone.

ELAMU
Hoone ehitust alustati 2011. aastal ja ehitusel on kasutatud kvaliteetseid ja valdavalt naturaalseid materjale. Hoone ehitisalune pind on 111,2m2 . Esimesel korrusel asuvad avatud planeeringuga köök ja elutuba, WC ja saunaruumid- puhkeruum, duširuum, leiliruum. Pea sissepääsu ees ja sauna ees asuvast puhkeruumist pääsud elamu lõuna- ja põhjaküljel asuvatele avaratele lodžadele. Lisaks asub esimesel korrusel tehnoruum, kuhu on eraldi sissepääs elamu idaküljelt.
Katusekorrusel väike trepihall, 2 väiksemat ja 1 suur magamistuba. Kõikidest tubadest pääsud teisel korrusel asuvatele lodžadele.
Siseviimistlus on kõikides ruumides väga heas seisus ja valdavalt puit erinevates variatsioonides. Põrandatel naturaalne parkett ning WC-s ja pesuruumis keraamiline plaat.

Elamu aknad 3x klaasiga (2x pakett + 1x klaasiga puitraamis).

Katus kivikattega.

KOMMUNIKATSIOONID
Vesi ja kanalisatsioon on tsentraalsed (küla trass). Soe vesi tehnoruumis asuva kahesüsteemse boileriga- pliit + elektriküte.

Soojakandjateks elamus on puiduküttel pliit köögis. Lisaks elektriradiaatorid tubade seintel ja pesuruumis elektriküte põrandaküttetorustikuga. Saunas puiduküttel keris.

Elekter 3x20A.

ASUKOHT
Vormsi saar on ainulaadne paik maailmas oma kauni looduse ja puhta õhuga. Müüdav kinnistu asub Vormsi valla keskuses, Hullo külas vaikse kõrvaltänava ääres. Ligipääs aastaringselt väga hea. Ümberringi sõbralikud naabrid. Ca. 500m raadiuses asub kõik, mis eluks vajalik- Vormsi rahvamaja, kauplus, postkontor, kool, lasteaed, tankla ja palju muud. Väga hea elu keskkond ka lastega peredele.
Meri ca. 1km.

Sviby sadam 5,5km. Väga hea ja stabiilne praamiühendus saare ja mandri vahel.

Katastriüksused90701:002:1491