Päikesepoolse õuealaga elamu Laitses!


Harjumaa, Kernu vald, Meelise AÜ, 4

TypeEramud
Tehingu tüüpMüük
Omandivormkinnistu
Sihtotstarveelamumaa
Üldpind156
Krundi pind875
Maja tüüppuu
Korruseid2
DCIM100MEDIADJI_0015.JPG
Maakler
kairiti-pilt

Kairit Merilo
50 66 996
kairit@aarete.ee

Märksõnadelekter, vesi, lokaalne kanalisatsioon, elektriküte, kaminaküte, turvauks, garderoob, pakettaknad, parkett, kamin, dušš, WC-vannituba eraldi, saun, boiler, profiilplekk katus
Hind€ 79000
Kirjeldus

Tallinnast 30km kaugusel müüa suure terassiga ja päiksepoolse, hooldatud õuealaga, väga heas seisus elamu.

MAJA
Eramu (156m2) on ehitatud kahekorruselise silikaatkividest ja puitkarkassil (soojustatud), hoonena, mille lääneküljel on avar terass välikaminaga ja puukuur ning idaosas on ette nähtud koht garaažile. Hetkel on välja ehitatud elamu I korrus koos terrassi ja puukuuriga. Hoone ehituses on kasutatud kaasaegseid tehnilisi lahendusi, tehnosüsteeme ja materjale.
Elamu I korrusel asub esik, avar elutuba, köök, saunaruumid ja WC (109,7m2). Saunaruumidest pääs terrassile. Majal on kahekordsed pakettaknad.
II korrusele on projekti järgi kavandatud 2 magamistuba ja trepihall.

VÄLIS- JA SISEVIIMISTLUS
2009.aastal suvilast ümberehitatud elamu välisviimistlusel on kasutatud skandinaavia stiilis, heleda ja tumeda värvilahendustega toonitud laudist ning katusekatteks hall profiilplekk.
Elamu siseviimistlus on tehtud maitsekalt, kasutades peamiselt neutraalseid värvitoone ja naturaalseid materjale-lagedel toonitud laudis, põrandatel laminaatparkett ja WC-s ja saunaruumides keraamiline plaat. Seintel värvitud kipsplaat ja tapeet, saunaruumides laudis ja dušinurgas keraamiline plaat. Siseuksed naturaalsest puidust.

KÜTE JA VENTILATSIOON
Elamu kütteks kasutatakse puiduküttel kaminat ja ökonoomset õhksoojuspumpa. Lisaks on esiku ja sauna pesuruumide osas elektripõrandaküte ja leiliruumis puiduküttel keris.

VESI JA KANALISATSIOON
Vesi ja kanalisatsioon on lokaalsed- puurkaev ja 10m3 mahuti.

ASUKOHT
Elamu asub Laitse küla suvilate rajoonis, kus on 2km raadiuses nii rongipeatus, kauplus, seltsimaja ja lasteaed. Lähim kool asub Ruilas, kuhu viib lapsi koolibuss. Keilasse ca.20 km ja Tallinnasse 30km.

Logistiliselt väga heas asukohas asuv elamu, mis sobib ideaalselt nii suvilaks kui ka aastaringseks elamiseks. Lisaks võimalus oma soovide järgi ehitada välja II korrus.

Katastriüksused29705:007:0030