Haapsalu linn, Õpetaja 10

220 000 €

Kirjeldus

Müügile tuli väga mõnus ja hubane maja hinnatud ja vaikses elamute piirkonnas kesklinna läheduses!

2020.a on uuendatud küttesüsteem- õhk-vesi soojuspump, maja viimistlus kaasaegne.  Maja on ideaalne noorele perele oma kodu loomiseks, tegemata suuri investeeringuid ning tegelemata ehitusküsimustega. Tänapäeva ehitushindu arvestades on tegemist väga soodsa hinnaga eramuga!

+ Asukoht vaikses elamurajoonis

+ Väga korralik, avara planeeringuga maja

+ Kombineeritud kaasaegne küte ja kamin elutoas

+ Suur garaaž

+ Saun

+ Pesuruumid mõlemal korrusel

+ Eraldi  panipaigad

PLANEERING

Maja eluruumid paiknevad kahel poolkorrusel, II korruse osa all täiskelder.

Esimesel korrusel asuvad esik, suur elutuba ja köök. Teisel korrusel koridor, 3 magamistuba ja WC-duširuum. Keldrikorrusel paiknevad saunaruumid – leiliruum, vanniga pesuruum / riietusruum, 2 panipaika, WC ja tehnoruum eraldi väljapääsuga õuele. Maja põhjaküljel on ruumikas garaaž.

SEISUKORD

Elamul on uus profiilplekk-katus ja vihmaveesüsteemid, välisseinad on kaasaegse soojustusega, aknad 2x pakettaknad, kõik kommunikatsioonid kaasaegsed.

Terve elamu viimistlus on uuendatud. Hiljem tehtud väiksemaid remonttöid.

Maja siseviimistlus on heas korras ning võimaldab sissekolimist ilma lisainvesteeringuteta.

RUUMIDE KIRJELDUS – I KORRUS

Elutuba paikneb maja lõunapoolsel küljel ja seal on maast laeni aknad ning on seega elamu kõige päikeseküllasem ruum. Elutuba ilmestab ka suure klaasuksega kamin, mis võimaldab kaminatule nautimist mistahes siselahenduse ning mööblipaigutuse korral. Ruumi avarad proportsioonid võimaldavad tuba sisustada lugematutel eri viisidel.

Praktiline ning mugav köök paikneb eraldi elutoast ning sisaldab endas ruumikaid köögikappe, kõike vajalikku kodutehnikat ning piisavalt ruumi, et ka virgem perenaine ja tema pere ennast seal mugavalt tunneks. Köök mahutab ka suurema söögilaua perele. Lisaks asub elamu ühes tiivas garaaž.

MAGAMISTOAD -II KORRUS

Elutoa nurgast viib trepp kõrgemal tasapinnal paiknevasse koridori, millest viivad uksed kolme eraldi asetsevasse magamistuppa. Koridori otsas paikneb WC-duširuum. Väikesemad magamistoad on hetkel kasutusel kodukontori ning töötoana, kuid on sobilikud lastetubadena.

KELDIKORRUS

Köögist viib trepp keldrikorrusele, kus paiknevad väga korralikud saunaruumid suure leiliruumiga, milles on puiduküttel kerisahi ning vanniga pesuruum/ sauna riietusruum/puhkeruum, kus paiknevad ka pesumasin ja kuivati.  Kaasaegsete kütteseadmetega tehnoruum, avarad panipaigad ning WC moodustavad majapidamises väga vajaliku kompleksi.

KRUNT

Krundi (694m2) piirdeks on uus puitaed, tänavapoolses eesaias on tänavakiviga parkimisala. Õueala on hooldatud ning planeeritud viisil, et seda oleks võimalikult lihtne korras hoida. Aias on roose ja oksapuuvorme. Krundi lõunaosas privaatne grillimise nurk. Krundi põhjaosas kandev viljapuuaed.

TEHNILINE INFO

Elamu esmaseks valmimisaastaks on 1985 ja hoonet on alates 1997 aastast renoveeritud kuni käesoleva ajani.

Majal on kombineeritud küte – õhk-vesi soojuspumba baasil küttesüsteem, kamin ja lisaks õhk-õhk soojuspump/ konditsioneer. I korruse eluruumides ja keldrikorrusel soojakandjaks põrandaküttetorustik + reguleeritavad radiaatorid, magamistubades reguleeritavad radiaatorid.

Elektrisüsteem 3x25A.

Veevarustus ja kanalisatsioon tsentraalsed. Soe vesi  õhk-vesi katla baasil. Majal on 2x pakettaknad. Välisuks uus.

HUVI KORRAL VÕTA ÜHENDUST JA KÜSI LISA!

Detailandmed

 • Hind: 220 000 €
 • Omandivorm: kinnistu
 • Sihtotstarve: elamumaa
 • Korruseid: 2
 • Katastrinumber: 18301:013:0480
 • Ehitatud: 1995
 • Tüüp: Maja
 • Tehing: Müük
 • Asukoht: Läänemaa , Haapsalu
 • Üldpind: 158.20 m2
 • Krundi pind: 693 m2
 • Maja tüüp: Kivi
 • Tube: 4
 • Magamistube: 3
 • Vannitube: 2

Märksõnad

Kontaktandmed

Maakler