Lääne-Nigula, Österby, Umbaia 9

37 000 €

Kirjeldus

Pakkumisel on väga heas asukohas suur krunt.

Lääne-Nigula vallas, Noarootsi osavallas müüa Österby sadama ja osavalla keskuse Pürksi naabruses detailplaneeringuga moodustatud suur krunt.

Krundil on kujundatud kaunis parkmets. Klient, kes ei otsib krunti, mille ehitusalal ei ole vaja teha raiet, kuid krundil on siiski kõrghaljastus (kased, tammed), leiab siit sobiva elamumaa. Maantee äärde on planeeritud Pürksi-Österby kergliiklustee.

Krunt on suur ning tagab maakohas elamiseks piisava privaatsuse. Osavalla keskuses Pürksis, vaid 500m kaugusel, on olemas kogu elamiseks vajalik infrastruktuur – kauplus, lasteaed, gümnaasium, kohvik, vabaajakeskus, käsitöökoda, postkontor, jõusaal, staadion, tenniseväljak, laste mänguväljakud, mõis, mõisapark, lisaks hea ühistranspordi ühendus nii Tallinna kui Haapsaluga. 2,5km kaugusel paiknevad ujumisrand ja äsja renoveeritud Österby sadam ja kohvik (seal on ka talvise Haapsalu-Österby jäätee mahasõit). Krundile on võimalik tulevikus välja ehitada ka side püsiühendus, mis on vajalik kaugtööd tegevatele inimestele, kes soovivad perega elada vaikses ja rahulikus keskkonnas ning kasvatada lapsi turvalises ümbruses.

Maatükile on võimalik rajada kuni 3 hoonet (elamu ning 2 abihoonet), ehitistealuse pinnaga kuni 500m2. Krundi hind sisaldab liitumist elektrivõrguga ning kruusakattega juurdepääsuteed koos mahasõiduga krundile.
Veevarustuseks on vajalik rajada kahele krundile ühine puurkaev ning kanalisatsiooniks oma septik.

Tule ja loo kodu vaiksesse ja turvalisse keskkonda.

Detailandmed

Märksõnad

Kontaktandmed

Maakler